×

جهانگیری: با پلمب کسب‌وکارهای بخش خصوصی، ذی‌نفعان متعدد را عصبانی‌تر نکنید

 • کد نوشته: 91198
 • ۱۴۰۲-۰۵-۱۰
 • 83 بازدید
 • ۰
 • اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دولتهای یازدهم و دوازدهم: اخباری که از برخورد با کسب‌وکارها به بهانه عدم رعایت حجاب و اعمال محدودیت برای آن‌ها در لایحه طرح‌شده در مجلس به گوش می‌رسد نگران کننده است.گسترش فعالیت بخش خصوصی نیازمند امنیت سرمایه گذاری است. اگر برای راندن یک گنجشک سنگ پرت کنید، بدانید […]

  جهانگیری: با پلمب کسب‌وکارهای بخش خصوصی، ذی‌نفعان متعدد را عصبانی‌تر نکنید
 • اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دولتهای یازدهم و دوازدهم: اخباری که از برخورد با کسب‌وکارها به بهانه عدم رعایت حجاب و اعمال محدودیت برای آن‌ها در لایحه طرح‌شده در مجلس به گوش می‌رسد نگران کننده است.گسترش فعالیت بخش خصوصی نیازمند امنیت سرمایه گذاری است. اگر برای راندن یک گنجشک سنگ پرت کنید، بدانید گنجشک‌های دیگر هم فرار می کنند.

  به گزارش گیل و دیلم ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دولت های یازدهم و دوازدهم نوشت: اخباری که از برخورد با کسب‌وکارها به بهانه عدم رعایت حجاب و اعمال محدودیت برای آن‌ها در لایحه طرح‌شده در مجلس به گوش می‌رسد نگران کننده است.

  در شرایط سخت اقتصادی واحدهای تولیدی و خدماتی با مشکلات متعددی از جمله کمبود سرمایه در گردش، ، کمبود ارز و کاهش تقاضا و … روبرو هستند. ادامه حیات تولید را با پلمب کردن آن‌ها به‌خطر نیندازید و ذی‌نفعان متعدد را عصبانی‌تر نکنید.

  گسترش فعالیت بخش خصوصی نیازمند امنیت سرمایه گذاری است. اگر برای راندن یک گنجشک سنگ پرت کنید، بدانید گنجشک‌های دیگر هم فرار می کنند

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=91198

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *