×

حاجی پور خبر داد: افتتاح اولین مرکز اطلاع‌رسانی و دریافت پسماند خشک در رودبار

 • کد نوشته: 13378
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۴
 • 70 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت گفت: اولین مرکز اطلاع رسانی، آموزش و دریافت پسماند سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت جمعه ۲۷ اسفند در رودبارتان افتتاح می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، اولین مرکز اطلاع رسانی، آموزش و دریافت پسماند سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت جمعه ۲۷ اسفند در رودبارتان افتتاح می‌شود. علیرضا […]

  حاجی پور خبر داد: افتتاح اولین مرکز اطلاع‌رسانی و دریافت پسماند خشک در رودبار
 • مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت گفت: اولین مرکز اطلاع رسانی، آموزش و دریافت پسماند سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت جمعه ۲۷ اسفند در رودبارتان افتتاح می‌شود.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، اولین مرکز اطلاع رسانی، آموزش و دریافت پسماند سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت جمعه ۲۷ اسفند در رودبارتان افتتاح می‌شود.

  علیرضا حاجی پور با اعلام این خبر گفت: این ایستگاه‌ها قبلاً به صورت کانکس مرکز دریافت پسماند خشک بود اما از آنجایی که این کانکس‌ها ظاهر مناسبی نداشتند ترکیب جدیدی را برای آنها در نظر گرفتیم.

  وی با بیان اینکه تمامی کانکس‌ها با تغییر شکل آماده خدمات رسانی به شهروندان هستند گفت: علاوه بر تغییر شکل آن را به یک محل آموزش تغییر دادیم.

  حاجی پور ادامه داد: در واقع یک قسمت برای تحویل پسماند خشک و قسمت دیگر با مستقر شدن یک نیروی دیگر برای آموزش در نظر گرفته شده است.

  مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت با بیان اینکه تعداد کانکس از ۹ به ۱۶ افزایش پیدا خواهد کرد گفت: تمامی ۱۵ نواحی شهرداری یک ایستگاه آموزش و دریافت پسماند خواهند داشت.

  وی افزود: فقط به دلیل استقبال و مشارکت بیشتر مردم در تحویل پسماند خشک ناحیه سه منطقه یک شهرداری دو مرکز برای آن نقطه بیش بینی شده است.

  حاجی پور با اشاره به اینکه ایستگاه‌ها در معابر عمومی قرار دارد می‌گوید: آموزشگر مرکز سعی می‌کند تا با کسبه محل، افراد رهگذر و همچنین افراد ساکن آن منطقه ارتباط برقرار کند.

  او همچنین از نصب تلویزیون‌های شهری در این مراکز خبر داد و گفت: از طریق این تلویزیون‌ها شعارهای محیط زیستی برای فرهنگ سازی به نمایش درخواهد آمد و همچنین در مورد روزهای جمع آوری خیابان‌های اطراف و برنامه‌های سازمان پسماند اطلاع رسانی می‌شود.

  حاجی پور با بیان اینکه تاکنون ۵ ایستگاه از کانکس‌های قدیمی مرکز اطلاع رسانی تغییرشکل پیدا کرده، گفت: حافظ آباد، منظریه، حمیدیان، پارک شهر و رودبارتان که جمعه افتتاح می‌شود پنج ایستگاه مورد نظر محسوب می‌شوند.

  وی همچنین با اشاره به بحث هدایای تشویقی در مراکز دریافت پسماند خشک گفت: تاکنون کانکس‌ها برای پیمانکاران پسماند خشک سودآور نبودند به همین دلیل به دادن هدایای تشویقی برای شهروندان راغب نبودند.

  حاجی پور افزود: این مورد در قرارداد جدید سازمان با پیمانکاران در سال آینده حتماً مورد نظر است.
  منبع :ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13378

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *