خانهاجتماعیحادثه تلخ در...

حادثه تلخ در شهرک صنعتی سپیدرود؛ گیر افتادن کارگر جوان در دستگاه صنعتی

فردی حدودا ۳۳ساله که از ناحیه پای راست و قسمتی از بدن در داخل دستگاه صنعتی (قسمت هدایت کننده حلزونی و مارپیچ) گیر افتاده بود.

گیل و دیلم | حادثه گیر افتادن کارگر جوان در دستگاهی صنعتی به ساعت ۲۲:۲۰ چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

سریعا یک دستگاه خودروی نجات بهمراه ۵ آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه واقع در جاده جیرده شهرک صنعتی سپیدرود اعزام شدند.

به محض رسیدن؛ فردی حدودا ۳۳ساله که از ناحیه پای راست و قسمتی از بدن در داخل دستگاه صنعتی (قسمت هدایت کننده حلزونی و مارپیچ) گیر افتاده بود مشاهده می‌شد.

با توجه به وخامت حادثه؛ سریعا تیم نجات آتش نشانان به سرپرستی یکی از افسران ارشد این سازمان، بدن حادثه دیده را با استفاده از ابزار آلات هیدرولیکی نجات و دستگاه‌های برش، خارج نموده و با کمک تیم اورژانس حاضر در محل نسبت به تثبیت پای بیمار به جهت پیشگیری از خونریزی ناشی از آسیب به بافت‌ها و شریان‌ها اقدام نمودند.

مصدوم توسط تیم اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

فخرفروشی روزنامه دولت رئیسی به دولت روحانی؛ آنچه برای «ژنرال‌های نفتی» آرزوی محال بود تحقق یافت

روزنامه ایران نوشت: درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم 43 درصدی در خلال تنها یک‌سال! روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.