×

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن سمیعی: عده‌ای فقط در زمان انتخابات ‌ادامه‌دهنده راه شهدا می‌شوند

 • کد نوشته: 9624
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۱
 • 71 بازدید
 • ۰
 • حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن سمیعی دیشب در یادواره شهدای آبروی محله در مسجد ابوذر رشت اظهار داشت: ما تا ابد مدیون شهدا هستیم و باید ادامه دهنده راه آنها باشیم. وی با بیان اینکه اشعار و کتاب‌های زیادی درباره جایگاه شهدا سروده و نوشته شده است افزود:کامل‌ترین کتابی که جایگاه شهید را تعریف می‌کند قرآن است […]

  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن سمیعی: عده‌ای فقط در زمان انتخابات ‌ادامه‌دهنده راه شهدا می‌شوند
 • حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن سمیعی دیشب در یادواره شهدای آبروی محله در مسجد ابوذر رشت اظهار داشت: ما تا ابد مدیون شهدا هستیم و باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.

  وی با بیان اینکه اشعار و کتاب‌های زیادی درباره جایگاه شهدا سروده و نوشته شده است افزود:کامل‌ترین کتابی که جایگاه شهید را تعریف می‌کند قرآن است آنجا که خداوند در قرآن می‌فرماید “هرگز گمان نکنید کسانی که در راه خدا در خون خود غلطیدند مرده‌اند بلکه آنها زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند”.

  مدرس حوزه‌های علمیه خاطرنشان کرد: آنهایی که دل به لذت‌های دنیوی بسته‌اند و خدا را فراموش کرده‌اند مقام و منزلت شهید را درک نمی‌کنند و شهید و شهادت را تشخیص نمی‌دهند.

  سمیعی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که فرموده بودند “امروز به فضل و برکت  خون شهدا ملت ما سربلند است” افزود: راه ما باید راه شهدا باشد و هر کشوری که بخواهد از بند ظالمان و ستمگران و مستکبران رهایی پیدا کند باید راه شهدا را پیشه کنند.

  مدرس حوزه‌های علمیه با بیان اینکه آرامش کنونی ایران یادگار خون شهداست اعلام کرد: ما باید از این یادگار گرانبها با پیروی از مقام معظم رهبری حفاظت کنیم و اجازه ندهیم دشمنان باعث تفرقه‌اندازی میان مردم و رهبری شوند.

  سمیعی با بیان اینکه شهدا حامی محرومان و مستضعفان بودند، گفت: متاسفانه عده‌ای هنگامی که رای می‌خواهند خود را حامی محرومان و ادامه دهنده راه شهدا می‌دانند، اما وقتی به خواسته خود می‌رسند راه شهدا را به کلی فراموش می‌کنند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9624

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *