×

حرف‌های طارمی درباره رامین، محسن و سروش

 • کد نوشته: 12933
 • ۱۳۹۵-۱۲-۱۸
 • 138 بازدید
 • ۰
 • مهدی طارمی که یکی از آماده ترین بازیکنان پرسپولیس طی هفته های اخیر شناخته می شود، امیدوار به تکرار آقای گلی این بار با طعم قهرمانی به همراه پرسپولیس هست و امیدوار است در هر دو جبهه لیگ و آسیا به موفقیت برسند. طارمی که طی هفته های اخیر با ثبت ۴ گل زده و […]

  حرف‌های طارمی درباره رامین، محسن و سروش
 • مهدی طارمی که یکی از آماده ترین بازیکنان پرسپولیس طی هفته های اخیر شناخته می شود، امیدوار به تکرار آقای گلی این بار با طعم قهرمانی به همراه پرسپولیس هست و امیدوار است در هر دو جبهه لیگ و آسیا به موفقیت برسند. طارمی که طی هفته های اخیر با ثبت ۴ گل زده و ۲ پنالتی آمار خوبی از خود به جا گذاشته، در گفت و گو با خبرنگار ما از شرایط و آرزوهای خود تا پایان فصل صحبت کرد که در ادامه می خوانید.
  امیدوارم روندم تا پایان فصل حفظ شود
  به لطف خدا توانستم در آسیا و لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشم. من تمام تلاشم را برای موفقیت و سربلندی پرسپولیس خواهم کرد  و هر چه در توانم باشد می‌گذارم. فعلا شرایط خوبی دارم و امیدوارم این روند تا آخر فصل ادامه داشته باشد.
  تا روز آخر مسابقات می‌جنگیم
  اینکه بگوییم الان قهرمان شدیم اینطور نیست و تا قهرمانی راه بسیاری داریم. کادر فنی و بازیکنان می دانند که هفت بازی دیگر مانده و در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. شاید ما هفت بازی را ببازیم و یک تیم دیگر قهرمان شود اما ما تمام تمرکزمان را برای مسجل شدن قهرمانی می گذاریم و تا آخرین روز مسابقات می‌جنگیم.
  آقای گلی فصل گذشته اصلا نچسبید
  سال گذشته توانستم با لطف خدا آقای گل بشوم اما به خاطر اینکه تیم پرسپولیس با تفاضل گل و دو گل اختلاف قهرمان نشد، اصلا به من نچسبید. ان شالله امسال هم بتوانم آقای گل شوم و هم تیم قهرمان شود. فکر کنم هیچ کس هنوز دو بار پشت سرهم آقای گل نشده و من امیدوارم که بتوانم این کار را انجام داده و این رکورد را به نام خود ثبت کنم.

   
  پنالتی با رامین تمرین شده بود
  ما از قبل بر روی این پنالتی برنامه ریزی کرده بودیم. خیلی هم تمرین کرده بودیم. وقتی همه به رختکن می‌رفتند، من و رامین بدون گلر و یا با یک گلر جوان تمرین می کردیم؛ اما از بازیکنان هیچ کس تمرین را ندیده بود و خدا را شکر موفق شدیم به آن شکل گل بزنیم.
  روی پنالتی دوم؛ قهر نه اما…
  برای پنالتی دوم هم من به خاطرآقای گل شدن از رامین خواستم که بگذارد تا پنالتی را من بزنم. اما رامین گفت من می‌خواهم بزنم و وقتی آقای برانکو از بیرون اعلام کردند تا رامین پنالتی را بزند، من هم قبول کردم و در وسط زمین نشستم و برایش دعا کردم اما مسئله اصلا قهر نبود چون خسته هم بودم و پنالتی زدنش کمی طول کشید من هم به صورت نشسته برایش دعا کردم و قهری در کار نبود.

  رکورد گلزنی پرسپولیس برایم مهم نیست


  برای من تنها موفقیت و سربلندی پرسپولیس اهمیت دارد اما به این خاطر که فوروارد تیم هستم طبیعتا من باید بیشتر گل بزنم. دوست دارم نفر اول باشم اما آقای پیوس هم برای پرسپولیس خیلی گل زده و زحمت کشیده و از بازیکنان قدیمی این تیم است و همینطور به کارم ادامه می‌دهم و تلاشم را می‌کنم اما خیلی هم برایم زدن رکورد گلزنان پرسپولیس مهم نیست.
  فوتبال است، هندبال که بازی نمی‌کنیم
  نمی‌دانم این چه مدی است که انگار قرار است که ما دقیقه یک بازی سه هیچ جلو باشیم. فوتبال ۹۰ دقیقه است، همان طور که رئال مادرید به لاس پالماس در دقیقه ۸۶ و۹۰ دو تا گل می‌زند و بازی مساوی می شود. جذابیت فوتبال به همین است و اینکه ما همه را به مرز سکته رساندیم مسئله ای است که اصلا قبول ندارم. تماشاگر باید تا دقیقه ۹۰ بازی را ببیند و بعد اظهارنظر کند. اینکه می گویند موقعیت را خراب کردی، قبول ندارم. همه بازیکنان بزرگ جهان هم در بازی دو یا سه موقعیت را خراب می کنند. اگر هر توپی سمت دروازه بیاید به گل بدل شود، هندبال است و دیگر فوتبال نیست.
  با قهرمانی باخت دربی را فراموش می‌کنیم
  همه ما می‌دانیم که دربی بازی بزرگ و مهمی است اما تا به حال به باخت در دربی فکر نکرده ام. ما با اختلاف، صدر جدول هستیم و اصلا این بازی مهم نیست. دربی هم یک بازی است که ۳ امتیاز دارد مانند باقی بازی ها و همین که ما قهرمان شویم، مطمئن باشید که هواداران از ما راضی خواهند بود و این فصل را با لذت پایان خواهند داد.

   


  سروش خوب، مسلمان فوق العاده
  در  این که سروش رفیعی یک بازیکن بزرگ و خوب است شکی نیست و من هم فوتبالش را خیلی دوست دارم و با هم خیلی دوست هستیم. تیم ما نیم فصل اول هم همین طور بازی می‌کرد. با اضافه شدن سروش باز به همان شکل بازی می کنیم و فقط یک جا به جایی در تیم شده است. فکر کنم سروش توانسته کمک خوبی به تیم بکند ولی نیم فصل اول با محسن مسلمان هم تیم همین روند را داشت و هر دو برای تیم مفید و خوب هستند و هر تیمی آرزوی داشتن بازیکنانی مثل سروش و محسن را دارد.
  هدفم آقای گلی و اولویت قهرمانی پرسپولیس

   

  حالا با صحبت هایی که با بچه‌ها داشتم و در ذهن خودم هم به این فکر می‌کنم از همان نیم فصل دوم اینطور بوده که به دنبال گلزنی بودم و می‌خواستم یک گل یک گل به ساسان برسم و مطمئنا به آقای گلی فکر می‌کنم. الان هم شرایط خوب است و اگر آقای گل شدم چه بهتر و اگر هم نشدم مهم موفقیت تیم و اولویت همه ما قهرمانی پرسپولیس است و امیدوارم به آن برسیم

  منبع: ورزش ۳

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12933

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *