خانهسیاسیحسن نوروزی، عضو...

حسن نوروزی، عضو کمیسیون حقوقی و قضایی: لایحه حجاب به صحن می‌آمد، بررسی آن ۳ ماه طول می‌کشید؛ الان یکی دوروزه جمعش می‌کنیم!

عضو کمیسیون قضایی گفت: بهتر است به جای صحن علنی، لایحه در کمیسیون تصویب شود زیرا کسانی باید در این باره نظر دهند که کار حقوقی کرده باشند، حکم داده باشند، تفهیم اتهام کرده باشند!… اگر لایحه حجاب و عفاف به صحن می آمد، شاید بررسی آن ۳ ماه طول می کشید؛ الان لایحه یک جمع بندی یکی دو روزه می خواهد تا پس از آن به شورای نگهبان برود.

حجت الاسلام حسن نوروزی، عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس می گوید که نیازی نیست همه نمایندگان درباره لایحه عفاف و حجاب نظر دهند.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از دانشجو بخش هایی از گفت و گوی نوروزی را در ادامه می خوانید:

بهتر است به جای صحن علنی، لایحه در کمیسیون تصویب شود زیرا کسانی باید در این باره نظر دهند که کار حقوقی کرده باشند، حکم داده باشند، تفهیم اتهام کرده باشند!… اگر لایحه حجاب و عفاف به صحن می آمد، شاید بررسی آن ۳ ماه طول می کشید؛ الان لایحه یک جمع بندی یکی دو روزه می خواهد تا پس از آن به شورای نگهبان برود.
اگر روند کار کمیسیون هم شفاف باشد مانند طرح صیانت هوا می شود.
ما به همراه کارشناسان قوه قضائیه، وزارت دادگستری، مرکز پژوهش ها و مرکز تحقیقات قم به طور کامل پیشنهادات را مطرح و بررسی کردیم و کار اساسی روی آن انجام شده است.
همه حقوقدان ها درباره این لایحه نظر داده اند.
قرار است این لایحه به جای بررسی در صحن علنی مجلس، اصطلاحاً هشتاد و پنجی شود و در کمیسیون خاص بررسی و تصویب شود

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سخنگوی شورای شهر لاهیجان : با توجه به وجود بازار پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی در اولویت قرار گیرد

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، مهدی عاطف در جلسه شورای شهر گفت: پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی با توجه به قدیمی بودن منطقه و وجود بازار در اولویت نسبت...

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.