×

حمله سامره به روشن بعد از برکناری از استقلال

 • کد نوشته: 4642
 • ۱۳۹۵-۰۵-۱۱
 • 52 بازدید
 • ۰
 • علی سامره با انتشار بیانیه‌ای حسن روشن را به باد انتقاد گرفت.به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از تابناک، علی سامره بعد از تعلیق سرمربیگری اش در تیم امید استقلال و کنار رفتن از این تیم پیامی را به شرح زیر صادر کرد:بنام خدادر ابتدا باید یک تشکر ویژه از مدیریت باشگاه […]

  حمله سامره به روشن بعد از برکناری از استقلال
 • علی سامره با انتشار بیانیه‌ای حسن روشن را به باد انتقاد گرفت.
  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از تابناک، علی سامره بعد از تعلیق سرمربیگری اش در تیم امید استقلال و کنار رفتن از این تیم پیامی را به شرح زیر صادر کرد:

  بنام خدا
  در ابتدا باید یک تشکر ویژه از مدیریت باشگاه استقلال و، منصوریان داشته باشم چون این عزیزان برای من زحمات زیادی کشیدند و یک توضیح به شما ملت فوتبال دوست عزیز بدهکارم چون بعضی از دوستان کم لطفی کردند و ذهنیت را نسبت به کادر فوتبالی من خراب کردند.
  با آمدن آقای روشن که از اساتید و بزرگان این باشگاه می‌باشند باور کنید هیچ موقع به خودم اجازه نمی دهم که حتی به دشمنم بی احترامی کنم چه برسد به یک پیشکسوت.من فقط و فقط از قداست یک مربی و قداست زمین فوتبال دفاع کردم.

  ۱-آقای روشن از من و تمامی رده‌ها یک لیست ۱۸ نفره خواست که ۹ نفر باقیمانده را آقای روشن رد کند. من از ایشان یک دستخط بابت این ۹ نفر خواستم که ایشون دستخط نمی دادند و من هم مجبور شدم که شرایط را قبول نکنم.

  ۲-روشن با لباس شخصیبه وسط زمین می‌آمد  و با بازیکن جوان بحث می کرد و به ساق و پاس دادن بازیکنان گیر می داد.

  ۳- بدون اینکه با تیم امید هماهنگ کنند یک بازی دوستانه گذاشتند. چون فینال جام اروپا بود و بچه‌های ما تا ۳ صبح بیدار بودند ما تمرین رو به سونا و استخر تغیر دادیم.
  من فقط و فقط از قداست یک مربی و زمین فوتبال دفاع کردم و قصد بی احترامی به آقای روشن را نداشتم و این پیام را به ایشان دادم. البته بعد از اینکه ما را اخراج کرده بودند این پیام را دادم.

  متن پیام سامره به حسن روشن به شرح زیر است:
  (سلام حسن اقا احترامتون واجب ولی کسی در مورد بازی دوستانه با ما هماهنگ نکرده بود و ربطی به کمک من نداره تمرین رو من تغییر دادم بهتره هر کسی بپردازه به کاری که بهش محول شده، کم مونده شما سوت بگیرید دستتون و تمام رده ها رو تمرین بدید. اینجا حداقل در مورد تیم امید در مورد لیست بازیکنان و تمرین و مسابقه کسی غیر از من تصمیم نمیگیره.)
  به گزارش فارس، سامره در ادامه این بیانیه نوشت: مورد بعدی که ایشان اشاره کرده اینکه من به اقای روشن گفتم شما را عوض می‌کنم!من اگر این همه قدرت داشتم که شما را عوض کنم سرمربی استقلال می‌شدم.برای پوشش هزینه‌های باشگاه یک بحث مطرح شد که ۳بازیکن به عنوان اسپانسر برای هر رده بگیریم که به علت اینکه متقاضی زیاد بود من برای رده امید ۲ نفر را  که از لحاظ فنی هم خوب بودند انتخاب کردم و به آقای روشن معرفی کردم و گفتم اینها می‌توانند اسپانسر شوند و اتفاقا از لحاظ فنی هم می‌توانند به ما کمک کنند.قرار شد  او شماره حساب خودش را بدهد که بعد از این که ما این دوستان را معرفی کردیم همه جا اعلام کردند که کادر امید از والدین پول می‌گیرد.

  سامره در بیانیه خود  نوشت:تمام حرف من این است آن مربی که بازیکن می‌آورد پول را در جیبش می‌گذارد می شود بازیکن پولی و دزدی ولی بازیکنی که از لحاظ فنی خوب  است و می‌تواند به باشگاه هم کمک کند می شود کمک مالی به باشگاه و وقتی کمک به باشگاه می شود خود به خود در جیب شخص نمی رود و نمی‌شود اسم آن را گفت دزدی! اما چون دوست داشتند ذهنیت مدیریت و مردم را خراب کنند نسبت به تیم امید از این الفاظ استفاده کردند که در دادگاه نه به ما بلکه به قاضیان جواب بدهند. بعد از تمام این اتفاقات آقای افشازاده اول آقای روشن را کنار گذاشتند و بعد به دلیل حواشی که آقای روشن بوجود آوردند تصمیم گرفتند برای اینکه کلا حواشی رو از بین ببرند کادر تیم امید را هم تعلیق کردند.من به تصمیم او احترام می گذارم و برای باشگاه بزرگ استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم.
   البته روشن به کمک‌های من تهمت‌هایی زده که با توجه به شکایت صورت گرفته حتما باید در دادگاه پاسخگو باشند.
  در آخر هم اگر در این ۲ ماه گذشته نا خواسته بی احترامی کردم به کسی عذر خواهی می‌کنم.

  منبع : تابناک

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4642

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *