خانهسیاسیحمله عضو موتلفه...

حمله عضو موتلفه اسلامی به کتایون ریاحی: بازیگری نقش زنِ پیامبر را بازی کرده که چیزی از حجاب سر در نمی‌آورد

عضو موتلفه اسلامی اظهارات زننده و زشتی را علیه کتایون ریاحی بکار برد.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از رویداد۲۴ ،حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره موضوع عدم رعایت حجاب و نوع مواجه حاکمیت با آن،می‌گوید: مسئله حجاب باید دسته‌بندی شود و برخورد یکنواخت نسبت به همه درست نیست. کسی که شل‌حجاب یا بدحجاب است با کسی که معاند است و بر اساس دشمنی با نظام و ارزش های دینی و اسلامی می‌خواهد حجاب نداشته باشد و با قانون اسلامی مقابله کند، کاملا متفاوت است و شیوه مقابله با هر یک از این ها متفاوت است.

وی ادامه داد: کسی که به نظام و اسلام اعتقاد دارد اما چندان مقید نیست، نیازمند به کار فرهنگی است نه برخورد سلبی و شدید. ولی کسی که قانون‌شکنی می‌کند و عمدا در چارچوب سیاست‌های بیگانگان و براساس خط مشی دشمن عمل می‌کند، تفاوتی با بقیه قانون‌شکنان و افرادی که در پازل دشمن بازی می‌کنند، ندارند. چه حالا دست به اقدامات تروریستی بزند چه از این طریق به عنوان مقابله با ارزش‌های دینی عمل کند، هر دوی آنها یکی هستند. پس طبیعتا در رابطه با مخاطبان باید تفاوت قائل شد.

ترقی در خصوص چگونگی تشخیص این دو مورد می‌گوید: تشخیص این دو گروه نیازمند آموزش برای مجریان است و شفاف‌سازی باید صورت بگیرد. البته اکنون قشری که از روی عناد و لجبازی این کار را انجام می‌دهند، کاملا خودشان را نشان می‌دهند. اما بسیاری از کسانی که تابع قانون هستند تغییر کرده‌اند و تغییر روش داده‌اند و صف کسانی که از روی عناد و دشمنی حجاب را کنار گذاشته‌اند از بقیه تفکیک می‌شود و همین مقدار رفتارهای سلبی و تذکراتی که داده می‌شود، این صف را از همدیگر تفکیک می‌کند و طبیعتا هرچه جلوتر برویم، این تفکیک شفاف‌تر می‌شود.

کسی که رفته نقش زن حضرت یوسف را بازی کرده چیزی که از حجاب سر در نمی‌آورد. اینها به دنبال ترویج بدحجابی در کشور هستند و دچار خودباختگی شده‌اند و می‌خواهند این را به عنوان یک ارزش منفی در جامعه ترویج کنند. طبیعتا باید با این افراد برخورد شدید صورت بگیرد و هیچ مسامحه‌ای در قبال اینها درست نیست. باید با این افراد برخوردهای سلبی صورت بگیرد یا محروم شوند از اینکه به عنوان الگوی هنری در جامعه مطرح شوند و امکاناتی که در اختیارشان قرار داد مانند سیستم سینمایی کشور، باید از آنها گرفته شود
عضو حزب موتلفه می‌گوید: برای برخوردها باید به چند نکته توجه کرد؛ مراکز و دستگاه‌هایی تسهیل کننده بدحجابی هستند، باید اصلاح ساختاری شوند. برای مثال پاساژها، رستوارن‌ها، سوپرمارکت‌های بزرگ و مراکز این‌چنینی تسهیل‌کننده هستند و عوامل تسهیل‌کننده که زمینه‌ساز بی‌حجابی هستند، باید اصلاح ساختاری شوند و برایشان برنامه مجزایی طراحی شود که یکی از آنها بستن و پلمب کردن است اما نمی‌شود که به این اکتفا کرد و فکر کرد با پلمب کردن مسئله حل می‌شود.

دولت برای برخورد هماهنگ با بی‌حجابی قرارگاه هماهنگ‌کننده تشکیل دهد

بازیگری که نقش زن حضرت یوسف را بازی کرده که چیزی از حجاب سر در نمی‌آورد

ترقی با اشاره به عدم رعایت حجاب از سوی برخی بازیگران همچون افسانه بایگان، گفت: اینها خودشان مروج بی حجابی هستند و کسی که می‌خواهد در مقابل جامعه اسلامی و ارزش واجب ایستادگی کند، از حرف و نصحیت گذشته است. کسی که رفته نقش زن حضرت یوسف را بازی کرده چیزی که از حجاب سر در نمی‌آورد. اینها به دنبال ترویج بدحجابی در کشور هستند و دچار خودباختگی شده‌اند و می‌خواهند این را به عنوان یک ارزش منفی در جامعه ترویج کنند. طبیعتا باید با این افراد برخورد شدید صورت بگیرد و هیچ مسامحه‌ای در قبال اینها درست نیست. این افراد قشر هنرمند متعهد کشور را لکه‌دار می‌کنند و درحالی که ممکن است تعدادشان کم باشد، اما به سایر هنرمندان متعهد آسیب می‌زنند.

بازیگران بی‌حجاب از امکانات سینمایی محروم شوند

وی ادامه داد: باید با این افراد برخوردهای سلبی صورت بگیرد یا محروم شوند از اینکه به عنوان الگوی هنری در جامعه مطرح شوند و امکاناتی که در اختیارشان قرار داد مانند سیستم سینمایی کشور، باید از آنها گرفته شود. زیرا این افراد منشا ترویج و گسترش ضد ارزش‌ها هستند و اگر جلویشان گرفته نشود می‌توانند تاثیرات منفی‌تری هم داشته باشند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد رشد ۴۱ درصدی ورود به استان هستیم. به گزارش گیل و دیلم...

ترافیک روان در جاده‌های گیلان

رییس پلیس راه گیلان از ترافیک عادی و روان در همه جاده‌های ورودی و خروجی استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ جاور صفاری گفت: به رغم تعطیلات پیش رو و ورود مسافران به گیلان، هم اکنون...

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی افرادی را برای پست‌های مهم سفارش می‌کنند که توانایی اداره بخشداری را هم ندارند

حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل در مجلس یازدهم با انتقاد از مدیران دولت رئیسی می‌گوید: فردی که برای وزارت و استانداری انتخاب می‌شود باید توانمندی داشته باشد که بتواند بار‌های سنگین وزارتخانه و استانداری را به دوش بکشد. انتخاب بد...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.