×

خبر خوش برای مستمری بگیران تامین اجتماعی

 • کد نوشته: 5055
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۷
 • 58 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور سید تقی نوربخش امروز در شیراز گفت: بیش از ۷۲۰ میلیارد تومان مطالبات فروردین و اردیبهشت سه میلیون مستمری بگیر این سازمان از فردا (پنج شنبه) تا روز شنبه ۲۹ مرداد ماه پرداخت می شود. وی افزود: با این پرداخت مطالبات مستمری بگیران تسویه می شود. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور به پرداخت […]

  خبر خوش برای مستمری بگیران تامین اجتماعی
 • مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور سید تقی نوربخش امروز در شیراز گفت: بیش از ۷۲۰ میلیارد تومان مطالبات فروردین و اردیبهشت سه میلیون مستمری بگیر این سازمان از فردا (پنج شنبه) تا روز شنبه ۲۹ مرداد ماه پرداخت می شود.
  وی افزود: با این پرداخت مطالبات مستمری بگیران تسویه می شود.
  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور به پرداخت مطالبات و بدهکاری سازمان تامین اجتماعی به مراکز درمانی بیمارستان ها و پزشکان بخش خصوصی و دولتی تا هفته آینده خبر داد و گفت: همه مطالبات آماده شده و تا روز پزشک پرداخت می شود.
  نوربخش به افتتاح ۳۶ طرح عمرانی سازمان تامین اجتماعی همزمان با هفته دولت اشاره کرد و افزود:با ۴۰ طرح هفته تامین اجتماعی مجموع طرح های این سازمان در تابستان امسال به ۷۶ طرح می رسد که ۷ طرح آن سهم استان فارس است.
  وی گفت: برای اجرای طرح ها هفته دولت ۷۰۰ ملیارد تومان و مابقی طرح های تامین اجتماعی ،شامل طرح های بیمه ای درمانی و اقتصادی ،بیش از ۴۰۰ ملیارد تومان هزینه شده است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5055

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *