خانهورزشیخداحافظی مازیار زارع...

خداحافظی مازیار زارع با هواداران ملوان

سرمربی تیم فوتبال ملوان با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش گیل و دیلم ، مازیار زارع که این فصل توانست ملوان را در لیگ برتر نگه دارد، بعد از اتمام فصل زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی اش مطرح شده بود اما حالا او به صورت رسمی از حضور در این تیم خداحافظی کرد.

ملوان سال قبل با هدایت زارع توانست پس از سال‌ها به لیگ برتر بازگردد.
این تیم امسال با ۲۷ امتیاز در رده دوازدهم جدول لیگ بیست و دوم را به پایان رساند.

متن خداحافظی مازیار زارع به شرح زیر است:

همه‌ چیز از سه سال پیش شروع شد؛ یک چالش جدید در تیم رویاهایم:
امروز که این متن را برای عاشقان قوی سپید می‌نویسم با تمام وجودم می‌خواهم از هواداران ملوان تشکر کنم، برای همراهی و همدلی‌شان، برای فرصتی که به مازیار زارع جوان و کم تجربه‌ی در سال اول دادند، برای حمایت کم‌نظیر و جشن با شکوه قهرمانی‌مان در سال دوم و عشق و صبوری‌شان که پشتیبان اصلی ما در سال سوم سختِ کارم به عنوان سرمربی بود .
ماندگاری در ماراتن لیگ برتر برای همه‌مان بسیار پرچالش‌تر و طاقت‌فرسا تر از جنگ صعود شد. چالش بزرگی که در چهار فصل اخیر از جمله فصل جاری گریبان سه تیم تازه صعود کرده را گرفت و در نهایت سقوط‌شان را رقم زد.
قطعاً برای من و ملوان ماندگاری در لیگ برتر افتخار نخواهد بود، اما این مهم را در سالی انجام دادیم که پیش فصل نامطلوبی را پشت سر گذاشتیم که اگر در پایان این پیش فصل مهندس پوررشید ناجی ملوان نمی‌شد و دلسوزانه و خالصانه بدون هیچ مسئولیت رسمی به کمک‌مان نمی‌آمد اتفاقی برای ملوان می‌افتاد که پیش از سه سال اخیر، هر سال در حال تکرار بود. قطعاً همه‌ی ما بخاطر ملوان بسیار به اشکان پوررشید بدهکاریم برای همه خدماتی که به عشق مشترک شهرمان کرده.
نمی‌خواهم بدون اشاره به برخی روزهای بسیار سختی که در این فصل داشتیم حرف‌هایم را تمام کنم. عواطف و احساسات هواداران ملوان را در آن لحظات با تمام وجود درک می‌کنم چون خودم یک هوادار بزرگ ملوانم و می‌دانم تا چه حد مردمم می‌توانند از نتیجه‌ی یک بازی اندوهگین شوند و بابت هرکدام از این نتایج که مسئولیتش تمام و کمال با من بوده، عذرخواهم.

مدتها پیش تصمیمم را به هزاران دلیل گرفتم و اعلامش کردم، اما حالا که با واقعیتِ آن روبه‌رو شدم متوجه سنگینی بغضم می‌شوم که چگونه باید از خانواده‌ام جدا شوم. خانواده‌ای که به جرات از کودکی بیشتر زمان زندگی‌ام را در کنارش بودم و برایش جنگیدم و هرچه دارم و ندارم از آن است‌. می‌خواهم برای اعتمادی که از روز اول از سوی عزیزان به بنده شد و فرصتی که در اختیارم قرار گرفت، ابتدا از همه‌ی هواداران وفادارمان‌ و سپس پژمان نوری و اشکان پوررشید و تمامی بازیکنان و عوامل تیم و باشگاه بزرگ ملوان تشکر کنم.
ملوانِ بزرگ بندرانزلی ، اصالت و هویت فوتبال کشور عزیزم ایران است و نیاز به حمایت «جدی» و «عملی» دارد.
و ‌در پایان؛ این تمام کاری نبود که آرزویش را داشتم و می‌توانستم برای ملوان انجام دهم و ایمان دارم روزی با ملوان جشنی بسیار باشکوه‌تر از خرداد ۱۴۰۱ خواهیم گرفت.
با بهترین و زیباترین آرزوها برای ملوان و عاشقانش

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

قالیباف: روش فعلی اداره کشور و مدیریت آن غلط است | چگونه می‌خواهیم به آیندگان جواب دهیم که پول خود را به آتش می‌کشیم

رئیس مجلس گفت: با ابراز تأسف از اینکه ما مدیران سالی ۱۰۴ میلیارد دلار به قیمت سال ۱۴۰۰، ثروت را هدر می‌دهیم، گفت: منظور بد استفاده کردن ثروت نیست بلکه منظور این است که ثروت خود را از...

آیت‌الله علوی بروجردی: در قم احساس خطر می‌کنیم/وضعیت معیشتی مردم بحرانی است/ این زندگی سزاوار مردم ایران نیست/ خطای مسئولین به روحانیت ضربه می‌زند

آیت‌الله علوی بروجردی به شدت از وضعیت حکمرانی در کشور انتقاد کرد. آیت‌الله علوی بروجردی، استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم، ضمن انتقاد نسبت به گرانی کالاها، وضعیت معیشتی مردم، قیمت مسکن و اجاره بها و...

اینکه می‌گویند اکثر مردم قبل از انقلاب متدین‌تر بودند دروغ است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه الان در همه کشورها جز ایران کاپیتولاسیون وجود دارد، گفت: این کشف حجاب‌ها و سلبریتی‌سازی‌ها برای این است که می خواهند ما را به دوران قبل از انقلاب برگردانند. به گزارش گیل...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.