×

خداحافظی مازیار زارع با هواداران ملوان

 • کد نوشته: 89194
 • ۱۴۰۲-۰۳-۰۱
 • 73 بازدید
 • ۰
 • سرمربی تیم فوتبال ملوان با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از هواداران این تیم خداحافظی کرد. به گزارش گیل و دیلم ، مازیار زارع که این فصل توانست ملوان را در لیگ برتر نگه دارد، بعد از اتمام فصل زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی اش مطرح شده بود اما حالا او به صورت رسمی از […]

  خداحافظی مازیار زارع با هواداران ملوان
 • سرمربی تیم فوتبال ملوان با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

  به گزارش گیل و دیلم ، مازیار زارع که این فصل توانست ملوان را در لیگ برتر نگه دارد، بعد از اتمام فصل زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی اش مطرح شده بود اما حالا او به صورت رسمی از حضور در این تیم خداحافظی کرد.

  ملوان سال قبل با هدایت زارع توانست پس از سال‌ها به لیگ برتر بازگردد.
  این تیم امسال با ۲۷ امتیاز در رده دوازدهم جدول لیگ بیست و دوم را به پایان رساند.

  متن خداحافظی مازیار زارع به شرح زیر است:

  همه‌ چیز از سه سال پیش شروع شد؛ یک چالش جدید در تیم رویاهایم:
  امروز که این متن را برای عاشقان قوی سپید می‌نویسم با تمام وجودم می‌خواهم از هواداران ملوان تشکر کنم، برای همراهی و همدلی‌شان، برای فرصتی که به مازیار زارع جوان و کم تجربه‌ی در سال اول دادند، برای حمایت کم‌نظیر و جشن با شکوه قهرمانی‌مان در سال دوم و عشق و صبوری‌شان که پشتیبان اصلی ما در سال سوم سختِ کارم به عنوان سرمربی بود .
  ماندگاری در ماراتن لیگ برتر برای همه‌مان بسیار پرچالش‌تر و طاقت‌فرسا تر از جنگ صعود شد. چالش بزرگی که در چهار فصل اخیر از جمله فصل جاری گریبان سه تیم تازه صعود کرده را گرفت و در نهایت سقوط‌شان را رقم زد.
  قطعاً برای من و ملوان ماندگاری در لیگ برتر افتخار نخواهد بود، اما این مهم را در سالی انجام دادیم که پیش فصل نامطلوبی را پشت سر گذاشتیم که اگر در پایان این پیش فصل مهندس پوررشید ناجی ملوان نمی‌شد و دلسوزانه و خالصانه بدون هیچ مسئولیت رسمی به کمک‌مان نمی‌آمد اتفاقی برای ملوان می‌افتاد که پیش از سه سال اخیر، هر سال در حال تکرار بود. قطعاً همه‌ی ما بخاطر ملوان بسیار به اشکان پوررشید بدهکاریم برای همه خدماتی که به عشق مشترک شهرمان کرده.
  نمی‌خواهم بدون اشاره به برخی روزهای بسیار سختی که در این فصل داشتیم حرف‌هایم را تمام کنم. عواطف و احساسات هواداران ملوان را در آن لحظات با تمام وجود درک می‌کنم چون خودم یک هوادار بزرگ ملوانم و می‌دانم تا چه حد مردمم می‌توانند از نتیجه‌ی یک بازی اندوهگین شوند و بابت هرکدام از این نتایج که مسئولیتش تمام و کمال با من بوده، عذرخواهم.

  مدتها پیش تصمیمم را به هزاران دلیل گرفتم و اعلامش کردم، اما حالا که با واقعیتِ آن روبه‌رو شدم متوجه سنگینی بغضم می‌شوم که چگونه باید از خانواده‌ام جدا شوم. خانواده‌ای که به جرات از کودکی بیشتر زمان زندگی‌ام را در کنارش بودم و برایش جنگیدم و هرچه دارم و ندارم از آن است‌. می‌خواهم برای اعتمادی که از روز اول از سوی عزیزان به بنده شد و فرصتی که در اختیارم قرار گرفت، ابتدا از همه‌ی هواداران وفادارمان‌ و سپس پژمان نوری و اشکان پوررشید و تمامی بازیکنان و عوامل تیم و باشگاه بزرگ ملوان تشکر کنم.
  ملوانِ بزرگ بندرانزلی ، اصالت و هویت فوتبال کشور عزیزم ایران است و نیاز به حمایت «جدی» و «عملی» دارد.
  و ‌در پایان؛ این تمام کاری نبود که آرزویش را داشتم و می‌توانستم برای ملوان انجام دهم و ایمان دارم روزی با ملوان جشنی بسیار باشکوه‌تر از خرداد ۱۴۰۱ خواهیم گرفت.
  با بهترین و زیباترین آرزوها برای ملوان و عاشقانش

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=89194

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *