×

خطیب جمعه رشت: در بیان انتقادات از دولت، از مرز انصاف خارج نشویم

 • کد نوشته: 7246
 • ۱۳۹۵-۰۸-۲۱
 • 63 بازدید
 • ۰
 • حجت الاسلام اسماعیل پوررضا در خطبه های آئین عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه رشت با بیان این مطلب اظهار داشت: در این مسیر، باید عملکردها مورد قضاوت قرار گیرد نه اینکه به اشخاص توجه شود. وی ادامه داد: اصل، وحدت است و بیان ضعف ها به تنهایی، دور از انصاف است. خطیب جمعه رشت […]

  خطیب جمعه رشت: در بیان انتقادات از دولت، از مرز انصاف خارج نشویم
 • حجت الاسلام اسماعیل پوررضا در خطبه های آئین عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه رشت با بیان این مطلب اظهار داشت: در این مسیر، باید عملکردها مورد قضاوت قرار گیرد نه اینکه به اشخاص توجه شود.
  وی ادامه داد: اصل، وحدت است و بیان ضعف ها به تنهایی، دور از انصاف است.
  خطیب جمعه رشت ضمن قدردانی از استاندار گیلان در توسعه ارتباطات با کشورهای حاشیه دریای خزر گفت: افزایش و توسعه این ارتباطات، قابل تحسین است اما باید در کنار موضوعات یادشده، توسعه ارتباطات فرهنگی را نیز مدنظر قرار داد.
  حجت الاسلام پوررضا در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری در کشور آمریکا افزود: دولت آمریکا هنوز روحیه استکباری دارد و امروز خوشحالیم که اتحادیه اروپا متوجه بسیاری از موضوعات شده است.
  وی ادامه داد: کشور به نیروهای جوان، متفکر، متعهد و تجارب چندین دهه آنانی دل خوش است که دلسوخته ملت و آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی هستند و در این مسیر، سرمایه گذاری و راه را باز می کنند.
  وی گفت: مادامی که از خشکانده شدن ریشه ساده لوحی و دل بستن به استکبار مطمئن نشویم، در مورد فتنه باید هوشیار بود.
  خطیب جمعه رشت همچنین با تبریک بیست و چهارم آبانماه روز کتاب و کتاب خوانی گفت: متاسفانه انگیزه کافی برای مطالعه در جامعه بروز نمی کند این در حالیست که کتاب، موجب قوام فکری و خارج شدن مخاطب از فضای سطحی نگری می شود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7246

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *