×

خواهرزاده رضازاده از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری کنار گذاشته شد

 • کد نوشته: 6965
 • ۱۳۹۵-۰۸-۰۸
 • 52 بازدید
 • ۰
 • دو وزنه بردار دیگر از اردوی تیم ملی وزنه برداری جوانان جدا شدند و شانس حضور در قهرمانی آسیا را از دست دادند. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم پس از پایان رکورد گیری تیم ملی وزنه برداری جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ،هشت وزنه بردار به عنوان نفرات اصلی تیم معرفی […]

  خواهرزاده رضازاده از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری کنار گذاشته شد
 • دو وزنه بردار دیگر از اردوی تیم ملی وزنه برداری جوانان جدا شدند و شانس حضور در قهرمانی آسیا را از دست دادند.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم پس از پایان رکورد گیری تیم ملی وزنه برداری جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ،هشت وزنه بردار به عنوان نفرات اصلی تیم معرفی شدند و عباس زندی، کوهیار فرج پور و سعید رضازاده (سه وزنه بردار ذخیره) تیم منتخب برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا بودند.

  اکنون عباس زندی و سعید رضازاده (خواهرزاده حسین رضازاده) نیز از اردوی تیم ملی کنار گذاشته شدند و کوهیار فرج پور تنها وزنه بردار ذخیره تیم است.

  عارف خاکی و رامین ولی پور (دسته ۸۵ کیلوگرم)، رضا بیرالوند و رحمان اورامه (دسته ۹۴ کیلوگرم)، علیرضا دهقان و پیمان جان(دسته ۱۰۵ کیلوگرم)، میلاد پوررشنو و امیرحسین فضلی (دسته ۱۰۵+ کیلوگرم) دیگر نفرات تیم ملی را تشکیل می دهند. وحید ربیعی سر مربی تیم ملی اعلام کرد تا پایان هفته هشت نفر اصلی تیم مشخص خواهند شد. ویزای این ۹ وزنه بردار نیز صادر شده و در این مورد مشکلی وجود ندارد.
  مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۶، آخرین رقابتی محسوب می شود که پیمان جان، علیرضا دهقان و امیر حسین فضلی در رده جوانان وزنه می زنند و از سال ۲۰۱۷ باید به رده بزرگسالان اضافه شوند.

  مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از ۱۸ تا ۲۶ آبان در توکیوی ژاپن برگزار می‌شود.

  منبع :ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6965

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *