×

دادستان کل کشور: مسئله فیش های حقوقی را سیاسی و جناحی نکنید.

 • کد نوشته: 3209
 • ۱۳۹۵-۰۴-۰۱
 • 64 بازدید
 • ۰
 • منتظری: مسئله فیش های حقوقی را سیاسی و جناحی نکنید. مبارزه با مواد مخدر به برنامه ریزی حساب شده و منطقی علمی و اجرایی نیاز دارد و این مسئله نه تنها فراقوه ای است بلکه بخشی از آن به برنامه ریزی جدی مردم بر می گردد. دادستان کل کشور گفت: مسئله فیش های حقوقی را […]

  دادستان کل کشور: مسئله فیش های حقوقی را سیاسی و جناحی نکنید.
 • منتظری: مسئله فیش های حقوقی را سیاسی و جناحی نکنید.

  مبارزه با مواد مخدر به برنامه ریزی حساب شده و منطقی علمی و اجرایی نیاز دارد و این مسئله نه تنها فراقوه ای است بلکه بخشی از آن به برنامه ریزی جدی مردم بر می گردد.

  دادستان کل کشور گفت: مسئله فیش های حقوقی را نباید سیاسی و جناحی کرد و یک جناح فیش های حقوقی جناح دیگر را انتشار دهد.

  حجت الاسلام و المسلمین جعفر منتظری روز سه شنبه در حاشیه مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران افزود: این کار عقلانی و درستی نیست و کار بسیار نامطلوبی است.
  وی اظهار داشت: انتشار فیش های حقوقی ابزاری برای برخوردهای جناحی است بهمین منظور دولت و قوه قضاییه اقدامات جدی برای برخورد در این زمینه انجام می دهند.

  دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: انتظار از ریاست جمهوری این است که با چنین موضوعاتی برخورد داشته باشد همانطوری که دکتر روحانی این موضوع را مورد تاکید قرار داده که باید مدیرانی که حقوق های آنچنانی دارند عزل شوند.

  وی با بیان اینکه قوه قضاییه نیز اقداماتی برای شناسایی و حتی عزل این مدیران را دارد، گفت: مقامات عالیه نظام از جمله ریاست جمهوری، قوه قضاییه و مجلس در جهت این هستند که مسئله را حل کنند تا شاید این تبعیض های ناروا و ناعادلانه را نداشته باشیم.

  منتظری ادامه داد: انتظار داریم همه دستگاه ها به صورت جدی به این قضیه ورود کنند تا اعتماد مردم به جامعه بازگردد.

  دسترسی به دانه درشت های مواد مخدر بسیار مشکل است

  دادستان کل کشور در ادامه در خصوص مسئله مبارزه با مواد مخدر نیز گفت: مبارزه با مواد مخدر به برنامه ریزی حساب شده و منطقی علمی و اجرایی نیاز دارد و این مسئله نه تنها فراقوه ای است بلکه بخشی از آن به برنامه ریزی جدی مردم بر می گردد.

  وی خاطرنشان کرد: اگر یک عزم جدی مردمی و دولتی باشد امیدواریم بتوانیم در این زمینه موفق شویم و اگر مردم همکاری نکنند و مبارزه در حد شعار باشد در این امر موفق نخواهیم بود.

  منتظری گفت: ستاد مبارزه با مواد مخدر با ترکیبی از مجموعه های دستگاه های ذیربط فعالیت های جدی در امر مبارزه با مواد مخدر دارد و ما در داستانی کل پس از تاکیدات رهبری این مسئله را در اولویت خود قرار داده ایم.

  دادستان کل کشور گفت: امیدواریم با همکاری دستگاه های اجرایی در آبان ماه سال جاری گزارشی از آسیب های اجتماعی بویژه موضوع مبارزه با مواد مخدر را تقدیم رهبر معظم انقلاب کنیم.

  وی در ادامه در خصوص موضوع دانه درشت ها در امر مواد مخدر گفت: دانه درشت ها به لحاظ اینکه لایه های مختلفی ایجاد کرده اند دسترسی به آن ها خیلی مشکل است مگر اینکه عزم ملی باشد و اگر مسئولان بخواهند کاری کنند باید عناصر اصلی را به منصه ظهور و بروز برسانند و با آن ها برخورد کنند.

  دادستان کل کشور ادامه داد: کار اصلی مردم این است که عناصر اصلی و پشت پرده را که دسترسی به آن ها سخت است به ما معرفی کنند تا ما با آنها برخورد کنیم.

   

  منبع:گیل خبر

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3209

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *