×

دانشگاه گیلان : حسین فریدون هیچوقت به دانشگاه گیلان معرفی نشد

 • کد نوشته: 4345
 • ۱۳۹۵-۰۴-۳۰
 • 35 بازدید
 • ۰
 • دانشگاه گیلان ادعای سازمان سنجش را تکذیب کرد / “حسین فریدون هیچوقت به دانشگاه گیلان معرفی نشد” خزر: مدیرگروه علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه گیلان گفت: در مدت گذشته و در چند سال اخیر فردی به نام”حسین فریدون” به عنوان دانشجو دکتری به ما معرفی نشده است. به گزارش پایگاه خبری گیل ودیلم  […]

  دانشگاه گیلان : حسین فریدون هیچوقت به دانشگاه گیلان معرفی نشد
 • دانشگاه گیلان ادعای سازمان سنجش را تکذیب کرد / “حسین فریدون هیچوقت به دانشگاه گیلان معرفی نشد”
  خزر: مدیرگروه علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه گیلان گفت: در مدت گذشته و در چند سال اخیر فردی به نام”حسین فریدون” به عنوان دانشجو دکتری به ما معرفی نشده است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل ودیلم  سیدامیر نیاکویی مدیر گروه علوم‌سیاسی و روابط بین‌الملل دانشگاه گیلان درباره قبولی و معرفی حسین فریدون برادر رئیس‌‌جمهور به این گروه آموزشی در سال ۹۳، اظهار داشت: چنین چیزی صورت نگرفته است.

  وی افزود: مسئولیت گروه علوم‌سیاسی و روابط بین‌الملل تا پایان مردادماه سال ۹۲ بر عهده دکتر سیم‌بر بود و پس از آن به من واگذار شد، اما نه در آن دوره و نه در زمان حضور بنده چنین فردی به گروه مبنی بر قبولی در مقطع دکتری دانشگاه گیلان معرفی نشده و اسم این فرد را اولین بار است که می‌شنوم.

  مدیر گروه علوم‌سیاسی و روابط بین‌الملل دانشگاه گیلان درباره اینکه اگر فردی در آزمون کتبی دکترای دانشگاهی قبول شود و بعد با استناد به آن به دانشگاه دیگری معرفی شود، آیا نیاز به شرکت در مصاحبه گروه نیست؟ افزود: درباره این مسائل به نظر می‌رسد آئین‌نامه‌ها مبهم است، گاهی اوقات می‌گویند رئیس دانشگاه می تواند معرفی کند، اما قاعدتا رویه این است که اگر کسی در دانشگاهی قبول شود باید آزمون و مصاحبه را طی کند.

  این استاد دانشگاه اضافه کرد: در  مدت گذشته و چند سال اخیر چنین فردی به عنوان دانشجو به ما معرفی نشده است.

  سازمان سنجش آموزش کشور روز گذشته طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حسین فریدون در سال ۱۳۹۲ در کدرشته محل ۹۶۲۶ رشته روابط بین‌الملل دوره شبانه دانشگاه گیلان در بین چند برابر معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه با استفاده از سهمیه ایثارگران در رتبه ۲ (دو) حائز کسب حدنصاب سهمیه قرار گرفته و در این دانشگاه قبول شده، اما اکنون مدیر گروه علوم‌سیاسی و روابط بین‌الملل دانشگاه گیلان این ادعای سازمان سنجش را تکذیب می‌کند./

   

   

  منبع :تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4345

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *