Homeاقتصادیدرخشش شرکت سیمان...

درخشش شرکت سیمان خزر در هفتمین همایش ملی کیفیت و دریافت بالاترین سطح تندیس زرین کیفیت کشوری

دکتر اسحق جمال امیدی در حاشیه درخشش شرکت سیمان خزر در هفتمین همایش ملی کیفیت و دریافت بالاترین سطح تندیس زرین کیفیت کشوری (TQM): اعتماد و رضایت خاطر مردم شمال، مهمترین مشوق جهت تولید محصولات مرغوب و کم نقص سیمان خزر بوده است جمال امیدی مدیرعامل سیمان خزر گفت:اعتماد و رضایت خاطر مردم شمال، مهمترین مشوق جهت تولید محصولات مرغوب، کم نقص، در شان و شایسته مصرف کنندگان و نام لایق سیمان خزر در بالاترین درجه کیفی کشور بوده است.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از همای خبر، این همایش با هدف ارزیابی شرکت‌ها و صنایع مختلف در سطح کشور برنامه‌ریزی گردیده و دستیابی به نتایج متوازن پرورش خلاقیت و نوآوری، ایجاد شراکت، مسئولیت پذیری برای آینده ای پایدار و ارزش یابی برای ذینفعان از مهم‌ترین نکات هفتمین همایش ملی کیفیت شمرده می‌شود که با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد کشوری و صنعت ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی در مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ راس ساعت ۱۵ برگزار شد.

مدیر عامل شرکت سیمان خزر در خصوص نحوه دریافت تندیس گفت: در این همایش شرکت‌ها با معیارهای مدل تعالی سازمانی شامل رهبری استراتژی، کارکنان، شراکت، منابع، نتایج مشتریان، نتایج کلیدی و جامعه مورد ارزیابی قرار گرفتند و در این رابطه حاکمیت و رهبری، استراتژی، محورهای اجرایی، تامین منابع مالی، کیفیت، کسب و کار و تکنولوژی، اصلی‌ترین معیارهای مدل جامع بلوغ مدیریت و ارزیابی واحد ها را تشکیل دادند. در پایان شرکت سیمان خزر با اتخاذ رویکردهای متنوع و اجرای موارد مذکور از جمله کیفیت بالای محصولات، مدیریت استراتژیک، مدیریت فرایندها، رهبری اثر بخش، مدیریت زنجیره تأمین، مدیریت مالی، مدیریت دانش و مدیریت فناوری اطلاعات، موفق به دریافت بالاترین سطح تندیس زرین کشوری از هفتمین همایش ملی کیفیت گردید.

دکتر اسحق جمال امیدی در حاشیه برپایی این اجلاس کشوری گفت: اتحاد و انسجام پرسنل شرکت سیمان خزر با هدف مشترک تولید بهینه کمی و کیفی، شامل تولید حداکثری در راستای اجرای فرامین اقتصاد مقاومتی و نیز ارائه محصول با کیفیت بالا با اعتقاد به اهمیت و اولویت به استحکام محل سکونت مصرف کنندگان، موجبات کسب افتخارات متعدد در این واحد تولیدی را فراهم نموده است.

جمال امیدی با اشاره به نامگذاری سال جاری بنام مهار تورم، رشد تولید گفت: اعتماد و رضایت خاطر مردم شمال، مهمترین مشوق جهت تولید محصولات مرغوب، کم نقص، در شان و شایسته مصرف کنندگان و نام لایق سیمان خزر در بالاترین درجه کیفی کشور بوده است.

شایان ذکر است در این مراسم علاوه بر اعطای تندیس زرین کیفیت به مدیر عامل شرکت سیمان خزر از سرکار خانم مهندس نرگس سفید رئیس واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت سیمان خزر به دلیل عملکرد بسیار مطلوب این واحد با اهدای لوح تجلیل بعمل آمد.
هفتمین همایش ملی کیفیت با هدف نهادینه کردن بهبود مستمر کیفیت در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزارشد که بیش از ۳۰۰ شرکت از صنایع مختلف در سطح بالا مورد ارزیابی قرار گرفت

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.