×

درخواست قالیباف از دادستان کل کشور برای رسیدگی به موضوع واگذاری املاک شهرداری

 • کد نوشته: 5275
 • ۱۳۹۵-۰۶-۱۰
 • 97 بازدید
 • ۰
 • رئیس دفتر دادستان کل کشور گفت: با توجه به موارد مطروحه در رسانه‌ها مبنی بر واگذاری املاک شهرداری تهران به اشخاص بدون رعایت موازین قانونی، شهردار تهران مراتب را طی نامه‌ای محضر دادستان کل کشور تقدیم داشته و درخواست رسیدگی کرده است. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم؛ به نقل از روابط عمومی دادستانی […]

  درخواست قالیباف از دادستان کل کشور برای رسیدگی به موضوع واگذاری املاک شهرداری
 • رئیس دفتر دادستان کل کشور گفت: با توجه به موارد مطروحه در رسانه‌ها مبنی بر واگذاری املاک شهرداری تهران به اشخاص بدون رعایت موازین قانونی، شهردار تهران مراتب را طی نامه‌ای محضر دادستان کل کشور تقدیم داشته و درخواست رسیدگی کرده است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم؛ به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، علی اکبر بختیاری با اشاره به نامه شهردار تهران به دادستان کل کشور در رابطه با واگذاری املاک اظهار کرد: با توجه به موارد مطروحه در رسانه‌ها مبنی بر واگذاری املاک شهرداری تهران به اشخاص بدون رعایت موازین قانونی، شهردار تهران مراتب را طی نامه‌ای محضر دادستان کل کشور تقدیم داشته و درخواست رسیدگی کرده است. وی افزود: دادستان کل کشور نامه شهردار تهران را به دلیل توجه به آن به حقوق عمومی و حیثیت اشخاص، برای بررسی اولیه به سازمان بازرسی کل کشور ارسال کردند تا موضوع مورد بررسی جامع قرار گرفته و نتیجه را اعلام کنند.

  منبع: ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5275

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *