×

دلخوش اباتری: جذب سرمایه گذار خارجی به تقویت بازار بورس منتهی می شود

 • کد نوشته: 6523
 • ۱۳۹۵-۰۷-۱۷
 • 156 بازدید
 • ۰
 • عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن حضور خارجی ها در بورس کشور گفت:بازار بورس ایران در مقایسه با بازار بورس سایر کشورها، یک بازار جوان است که باید از روش اقتصادی برای تقویت این بازار باید استفاده کرد به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم سید کاظم دلخوش اباتری در خصوص جذب […]

  دلخوش اباتری: جذب سرمایه گذار خارجی به تقویت بازار بورس منتهی می شود
 • عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن حضور خارجی ها در بورس کشور گفت:بازار بورس ایران در مقایسه با بازار بورس سایر کشورها، یک بازار جوان است که باید از روش اقتصادی برای تقویت این بازار باید استفاده کرد

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم سید کاظم دلخوش اباتری در خصوص جذب سرمایه گذاری خارجی در بورس کشور گفت: با توجه به اصل ۴۴ قانون اساسی در زمینه مسائل اقتصادی اجازه سرمایه گذاری به خارجی ها داده شده است.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در مدیریت و بهره برداری در زمینه موضوعات اقتصادی اجازه مشارکت به خارجی ها داده شده، البته در زمینه مالکیت اقتصادی این موضوع ممکن نیست.

  این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:با توجه به اینکه بازار بورس یک بازار اقتصادی محسوب می شود،بنابراین امکان حضور خارجی ها در بورس کشور وجود دارد و انجام این مهم می تواند از راهکارهای مهم برای جذب سرمایه گذاری خارجی و تقویت بازار بورس باشد.

  بازار بورس ایران جوان است

  دلخوش اباتری ادامه داد: جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی از اولویت های اقتصادی کشور است؛ بنابراین از راهکارهای قانونی موجود دراین زمینه باید استفاده کرد.

  عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:بازار بورس ایران در مقایسه با بازار بورس سایر کشورها، یک بازار جوان محسوب می شود که باید از روش اقتصادی برای تقویت این بازار باید استفاده کرد.

  منبع :خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6523

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *