×

دلخوش نشست امروز کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد: بررسی مسائل موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون اقتصادی/تاکید بر رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران کاسپین

 • کد نوشته: 13318
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۳
 • 102 بازدید
 • ۰
 • سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت: مسائل موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون بررسی و نمایندگان بر رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران کاسپین تاکید کردند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سید کاظم دلخوش اباتری درباره نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:در جلسه امروز به موضوع وجود […]

  دلخوش نشست امروز کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد: بررسی مسائل موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون اقتصادی/تاکید بر رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران کاسپین
 • سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت: مسائل موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون بررسی و نمایندگان بر رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران کاسپین تاکید کردند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سید کاظم دلخوش اباتری درباره نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:در جلسه امروز به موضوع وجود برخی موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز رسیدگی شد.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسائل مربوط به موسسه مالی و اعتباری کاسپین با حضور معاونان بانک مرکزی که در جلسه حضور داشتند،مورد بررسی قرار گرفت .

  دلخوش اباتری ادامه داد: نمایندگان مجلس دغدغه های خود را درباره تخلف های موسسات مالی غیرمجاز مطرح کردند، و تاکید کردند باید به این موضوعات از جمله مسائل موسسه کاسپین که باعث مشکل برای مردم شده است رسیدگی شود.

  *ارائه گزارش بانک مرکزی در خصوص رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیر مجاز در نشست کمیسیون

  وی افزود: معاونان رییس بانک مرکزی توضیحاتی در رابطه با سوالات نمایندگان ارائه کردند و اقدامات نظارتی این بانک را تشریح کردند.

  دلخوش اباتری افزود: نمایندگان حاضر در جلسه بر احقاق حقوق سپرده گذاران و تعیین تکلیف وضعیت مطالبات مردم از موسسات مالی از جمله موسسه کاسپین تاکید کردند.

  سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:در این جلسه علاوه بر نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی، نمایندگان دیگر نیز حضور داشتند و مسائل خود در رابطه با موسسات مالی غیرمجاز مطرح کردند،رهمچنین کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس نیز نکات کارشناسی خود را بیان کردند.
  منبع:خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13318

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *