×

دلخوش: نظام جمهوری اسلامی چهره آگاه و دلسوزی را از دست داد

 • کد نوشته: 9138
 • ۱۳۹۵-۱۰-۲۰
 • 69 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: نظام جمهوری اسلامی چهره آگاه و دلسوزی را از دست داد که باید تلاش کنیم در ادامه راه شهدا را ادامه دهیم و از اختلافات تند حاشیه ای دوری کنیم. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم سیدکاظم دلخوش اباتری […]

  دلخوش: نظام جمهوری اسلامی چهره آگاه و دلسوزی را از دست داد
 • نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: نظام جمهوری اسلامی چهره آگاه و دلسوزی را از دست داد که باید تلاش کنیم در ادامه راه شهدا را ادامه دهیم و از اختلافات تند حاشیه ای دوری کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم سیدکاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: دین اسلام، دین رافت و مهربانی است و بر همین اساس بزرگان تاریخ جهت حمایت از مردم مسلمان جهان و انجام امور مسلمین تلاش های زیادی کردند.

  وی افزود: در انقلاب اسلامی چهره های شاخص و برجسته نظیر امام خمینی(ره) که از بزرگان نظام و سرمداران جمهوری اسلامی بودند، شاگردان زیادی را در مکتب اسلامی تربیت کردند که یکی از آن بزرگواران مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.

  این نماینده مردم صومعه سرا در مجلس دهم گفت: آیت الله هاشمی در قبل از انقلاب در جهت تقویت پایه های نظام اسلامی حضوری جانانه در عرصه های مختلف داشت، بعد از انقلاب هم همواره برای تقویت نظام مقدس اسلامی کوشید.

  دلخوش تصریح کرد: همواره حضور ایشان در نماز جمعه که پیش بینی های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی های دقیقی داشت، نشاندهنده قدرت آگاهی و هوشیاری وی بود و بر همین اساس می توان گفت که مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از استوانه های نظام اسلامی بود.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس دهم بیان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی در عرصه های مختلف مجاهدت های بسیاری داشت که در زمان جنگ تحمیلی یکی از مهره های کلیدی بود؛ در زمان ریاست جمهوری ایشان، سازندگی نظام در دولت مرحوم آیت الله هاشمی مطرح شد. علاوه بر موارد مذکور وی اقدامات ارزشمند دیگری هم در مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس خبرگان رهبری ارائه داد.

  دلخوش ادامه داد: به اعتقاد بنده نظام جمهوری اسلامی چهره آگاه و دلسوزی را از دست داد که باید تلاش کنیم در ادامه راه شهدا را ادامه دهیم و از اختلافات تند حاشیه ای دوری کنیم، با هم در کنار هم با وحدت رویه در حل مشکلات جامعه قدم برداریم.

  این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و انقلاب و رهبری رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را به محضر امام زمان( عج )، مقام معظم رهبری، خانواده محترم ایشان و مردم شریف تسلیت عرض می کنم و برای ایشان که از ذخایر نظام و انقلاب بودند و با عمری مجاهدت و تلاش در راه تحقق اهداف اسلام و انقلاب و کشور زحمات فراوان کشیدند، طلب مغفرت می نمایم.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9138

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *