×

اضافه شدن دو بازیکن جدید به جمع ملوانان /تمرین در ساحل و پاکسازی ساحل

 • کد نوشته: 8423
 • ۱۳۹۵-۱۰-۰۸
 • 61 بازدید
 • ۰
 • با فرارسیدن فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ دسته یک کشور و با نظر کادر فنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ، دو بازیکن جدید به لیست بازیکنان بزرگسال این تیم اضافه شد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم علی مصطفایی و صائب محبی بازیکنان جذب شده در تیم فوتبال بزرگسالان ملوان بندرانزلی هستند. […]

  اضافه شدن دو بازیکن جدید به جمع ملوانان /تمرین در ساحل و پاکسازی ساحل
 • با فرارسیدن فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ دسته یک کشور و با نظر کادر فنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ، دو بازیکن جدید به لیست بازیکنان بزرگسال این تیم اضافه شد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم علی مصطفایی و صائب محبی بازیکنان جذب شده در تیم فوتبال بزرگسالان ملوان بندرانزلی هستند.
  علی مصطفایی بازیکن تیم های پایه ملوان که در تیم های امید ملوان و ملوان نوین سابقه حضور دارد، با عقد قرار داد سه ساله به تیم بزرگسالان اضافه شد.
  از سوی دیگر صائب محبی ، مدافع تیم ملی امید که سابقه حضور در تیم های ذوب آهن و راه آهن را درکارنامه خود دارد ، با عقد قرارداد دو ساله به جمع ملوانان اضافه شد .
  همچنین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در سومین روز از تمرینات خود پس از تعطیلات نیم فصل، در یک اقدام فرهنگی پس از تمرین در ساحل دریای خزر، ساحل را از زباله های خشک پاکسازی کردند.
  تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درحال حاضر با کسب ۳۰ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی لیگ یک قرار دارد و در اولین بازی از نیم فصل دوم جام آزادگان، به مصاف تیم آلومینیوم اراک می رود.


  منبع:ایرنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8423

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *