خانهبین المللدکتر رضا جمشیدی...

دکتر رضا جمشیدی مشاور کمیسیون محیط زیست شورای شهر کینگستون کانادا شد

رئیس اسبق شورای شهر رشت، دکتر رضا جمشیدی مشاور کمیسیون محیط زیست شورای شهر کینگستون کانادا شد. کینگستون به عنوان اولین پایتخت کانادا در قرن ۱۹ و در مرز آمریکا واقع در شمال نیویورک واقع میباشد.

به گزارش گیل و دیلم ، دکتر رضا جمشیدی چناری رئیس اسبق شورای چهارم کلانشهررشت که در سالهای اخیر برای گذراندن دوره فوق دکتری به کشور کانادا مهاجرت نموده بود به تازگی به عنوان مشاور کمیسیون محیط زیست شورای شهر کینگستون کانادا در آمده است.

این عضویت که با رای شورای شهر کینگستون و پس از بررسی سوابق علمی و اجرایی ایشان حاصل شد تا پایان سال ۲۰۲۶ اعتبار خواهد داشت و در طول این مدت ایشان درمسائل مهم زیست محیطی کینگستون در کنار سایر مشاورین به صورت رسمی حق رای داشته و طرح های مرتبط با موضوع قبل از ارسال به صحن شورا به صورت ماهیانه توسط این فوروم بررسی و از لحاظ فنی و همچنین اجتماعی پس از شنیدن نظر مردم و رای اعضای کمیته جهت بررسی نهایی به صحن شورا ارسال میگردد.

DSLR picture of the cityscape and the city hall of Kingston, Ontario and sunrise.

شهر کینگستون از لحاظ وسعت بالغ بر دو و نیم برابر کلانشهر رشت میباشد که به عنوان اولین پایتخت کانادا در قرن ۱۹ و در مرز آمریکا واقع در شمال نیویورک واقع میباشد.

این شهر در کنار دریاچه بزرگ انتاریو و محل تلاقی رودخانه های سن لورنس و کانال ریدو واقع بوده و دارای یکی از بزرگترین مراکز علمی کانادا در حوزه مهندسی عمران و شهرسازی نیز میباشد.

دکتر جمشیدی چناری با بالغ بر ۱۶۵ مقاله معتبر ژورنال و ۱۰۰ مقاله کنفرانسی از رزومه علمی قابل توجه برخوردار بوده که بر روی موضوعاتی همچون خاکهای مسلح و تکیه گاه پل های بزرگ شهری در حال تحقیق میباشد و به تازگی حاصل بخشی از این تحقیقات را در معتبر ترین ژورنال مهندسی عمران که مربوط به انجمن مهندسین عمران آمریکا میباشد به چاپ رسانده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سیاستگذاران باید پوشش جدید خانم‌ها را بپذیرند/ اگر می‌خواهید عزتتان حفظ شود، نادیده بگیرید

قرایی مقدم جامعه شناس می‌گوید: نسل جدید دیگر نسل پیرویی نیست و باید نوع لباس پوشیدن آن‌ها و روسروی نداشتن آن‌ها را به عنوان بخشی از جامعه جدید پذیرفت و مسئولیان اگر نمی‌خواهند عزتشان از بین برود، این مسئله...

مدیرکل صمت گیلان خبر داد: پلمب ۵ واحد صنفی گیلان به علت عدم رعایت قانون حجاب

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برخورد قاطع با بی‌حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از ۵ واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند. به گزارش گیل و دیلم...

هشدار حفاظت محیط زیست گیلان، خطر آتش سوزی در مناطق جنگلی و تالابی

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از مردم و مسافران خواست از روشن کردن آتش در عرصه‌های طبیعی، نهم و دهم فروردین به دلیل وزش باد گرم خودداری کنند. به گزارش گیل و دیلم ،حمزه عشوری گفت : با توجه به...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.