×

دکتر نیکفر : مسئولان منابع طبیعی و بنیاد مسکن به مسئله رانش کوه در لاهیجان توجه کنند/نماینده مجلس حق مداخله در انتخابات را ندارد/مردم جوابشان را پای صندوق های رای می دهند.

 • کد نوشته: 13125
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۰
 • 124 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان منابع طبیعی و بنیاد مسکن استان و شهرستان توجه بیشتری به مسئله رانش کوه در روستای سوستان شهرستان لاهیجان داشته باشند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ذبیح‌الله نیکفر عصر امروز در مراسمی در شهرستان لاهیجان اظهار داشت: مسئولان منابع طبیعی و بنیاد […]

  دکتر نیکفر : مسئولان منابع طبیعی و بنیاد مسکن به مسئله رانش کوه در لاهیجان توجه کنند/نماینده مجلس حق مداخله در انتخابات را ندارد/مردم جوابشان را پای صندوق های رای می دهند.
 • نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان منابع طبیعی و بنیاد مسکن استان و شهرستان توجه بیشتری به مسئله رانش کوه در روستای سوستان شهرستان لاهیجان داشته باشند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ذبیح‌الله نیکفر عصر امروز در مراسمی در شهرستان لاهیجان اظهار داشت: مسئولان منابع طبیعی و بنیاد مسکن توجه بیشتری به مسئله رانش کوه در روستای سوستان داشته باشند.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار از محل تبصره ۱۰ و ۱۲ کشوری برای این موضوع در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: رانش کوه در لاهیجان به‌علت پیشروی‌های بیش از اندازه آب دریا در سواحل رودبنه است.

  نیکفر با اشاره به اینکه اقدامات لازم جهت عریض شدن راه سیاهکل به لاهیجان انجام شده است، ابراز داشت: راه‌های فرعی رودبنه، بازکیاگوراب و چاف و چمخاله تبدیل به راه اصلی می‌شود.

  وی راجع به انتشار خبری مبنی بر دخالت نمایندگان در انتخابات اذعان داشت: نماینده مجلس قانوناً حق مداخله در انتخابات را ندارد و چنانچه عملکرد دیگری داشته باشد تخلف کرده است.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: ما نمایندگان مجلس با آنکه جایگاه حقوقی داریم اما معتقدیم مردم از ما بیشتر و بهتر می‌فهمند و می‌دانند که به کدام کاندیدا باید رأی بدهند.

  وی با اظهار اینکه مردم می‌دانند که به ادعاها نباید توجه کنند بلکه عملکرد و پیشینه کاندیداها را در نظر بگیرند، افزود: مردم دقت نظر داشته باشند که همین اجتماع ما به‌برکت خون شهدا و ارائه خدمات نظام جمهوری اسلامی است.

  نیکفر با طرح این سؤال که “چرا یک عده می‌خواهند مادام العمر در پست و مقامی که دارند بمانند” اظهار داشت: مردم جواب این سؤال را پای صندوق‌های رأی می‌دهند.
  منبع:تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13125

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *