×

دکتر نیکفر: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خالصانه، بی‌منت و بی‌دریغ به مردم خدمت می کند

 • کد نوشته: 23411
 • ۱۳۹۶-۰۷-۱۹
 • 201 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خالصانه، بی‌منت و بی‌دریغ به مردم خدمت می کند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه خبری پلیس، “ذبیح‌الله نیکفر” در مراسم افتتاح ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان سیاهکل در ششمین روز هفته ناجا، ضمن تقدیر از عملکرد […]

  دکتر نیکفر: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خالصانه، بی‌منت و بی‌دریغ به مردم خدمت می کند
 • نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خالصانه، بی‌منت و بی‌دریغ به مردم خدمت می کند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه خبری پلیس، “ذبیح‌الله نیکفر” در مراسم افتتاح ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان سیاهکل در ششمین روز هفته ناجا، ضمن تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی در سطح استان، اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خالصانه، بی‌منت و بی‌دریغ به مردم خدمت می کند.

  وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی ایران، الگویی برای تمام جهان است، تصریح کرد: مردم دنیا به امنیت امروز کشور ما غبطه می خورند.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران یک گلستان در آتش خاورمیانه است، خاطرنشان کرد:‌ برای حفظ این امنیت، به روز بودن ساختارها و استفاده از فناوری‌های بومی حیاتی به نظر می‌رسد.

  ذبیح‌الله نیکفر پیشینه مومنان شیعه در سیاهکل را ستودنی توصیف کرد و بیان داشت: این منطقه از پایگاه های جدی تشیع در ایران بوده است.

  وی با اشاره به اینکه همه دستگاه‌ها باید در جهت اهداف بلند نظام گام بردارند و به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عمل کنند، تصریح کرد: پرهیز از موازی‌کاری، پیشرفت سریع را به همراه خواهد داشت.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، منابع انسانی را مهم‌ترین مسئله در زمینه پایدار کردن امنیت در کشور دانست و اشاره داشت: امنیت تنها با حضور مستمر خود مردم شکل میگیرد.
  نیکفر، شهید حججی را یک نمونه بارز از روحیه جوان ایرانی برشمرد و اضافه کرد: نیروهای نظامی دشمن از رویارویی با ایران به شدت هراس دارند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=23411

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *