×

رئیسی: برای تأمین پایدار نیاز‌های دارویی تدبیر کنید

 • کد نوشته: 85415
 • ۱۴۰۱-۱۰-۲۶
 • 89 بازدید
 • ۰
 • رئیس‌جمهور گفت: وزیر بهداشت و دست‌اندرکاران بخش دارویی کشور برای تأمین پایدار نیاز‌های دارویی مردم و پیشگیری از بروز کمبود‌های فصلی و مقطعی اقلام دارویی، برنامه‌ریزی و تدبیر کنند. به گزارش گیل و دیلم ، ستاد هماهنگی اقتصادی یکشنبه شب به ریاست سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد. بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت در این جلسه […]

  رئیسی: برای تأمین پایدار نیاز‌های دارویی تدبیر کنید
 • رئیس‌جمهور گفت: وزیر بهداشت و دست‌اندرکاران بخش دارویی کشور برای تأمین پایدار نیاز‌های دارویی مردم و پیشگیری از بروز کمبود‌های فصلی و مقطعی اقلام دارویی، برنامه‌ریزی و تدبیر کنند.

  به گزارش گیل و دیلم ، ستاد هماهنگی اقتصادی یکشنبه شب به ریاست سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد.

  بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت در این جلسه با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح دارویار و نیاز‌های کشور در زمینه دارو، اعلام کرد: با همکاری شرکت‌های داخلی تولیدکننده و واردکنندگان دارو کمبود برخی اقلام دارویی که در آغاز فصل پاییز مشکلاتی برای مردم ایجاد کرد تا حد زیادی برطرف شده است و ذخایر دارویی کشور در سطح مناسبی قرار دارد.

  رئیس جمهور به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دست‌اندرکاران بخش دارویی کشور تاکید کرد برای تأمین پایدار نیاز‌های دارویی مردم و پیشگیری از بروز کمبود‌های فصلی و مقطعی اقلام دارویی، برنامه‌ریزی و تدبیر کنند.

  رئیس‌جمهور همچنین به وزیر و مسئولان بخش درمان کشور تاکید کرد تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه‌های درمان و تأمین و پرداخت مابه‌التفاوت افزایش قیمت دارو از طریق بیمه‌ها ونظارت و کنترل قیمت دارو‌ها بکار گیرند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=85415

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *