×

رئیس‌کل دادگستری گیلان: هنوز هم برای حراست از عرصه‌های جنگلی به دنبال نیروی انسانی هستیم

 • کد نوشته: 9808
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۴
 • 46 بازدید
 • ۰
 • احمد سیاوش‌پور ظهر امروز در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان گیلان که در شهرستان رشت برگزار شد با اشاره به اینکه امروز باید به مقوله بیت المال توجه ویژه ای شود اظهار داشت: خسارات وارد شده از سوی افراد جامعه به بیت المال جبران نشدنی است. مدیرکل […]

  رئیس‌کل دادگستری گیلان: هنوز هم برای حراست از عرصه‌های جنگلی به دنبال نیروی انسانی هستیم
 • احمد سیاوش‌پور ظهر امروز در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان گیلان که در شهرستان رشت برگزار شد با اشاره به اینکه امروز باید به مقوله بیت المال توجه ویژه ای شود اظهار داشت: خسارات وارد شده از سوی افراد جامعه به بیت المال جبران نشدنی است.

  مدیرکل دادگستری گیلان منابع و عرصه‌های جنگلی گیلان را یکی از ارزشمند ترین منابع کشور عنوان کرد و افزود: در حفظ و حراست از این ثروت عظیم مالی با تکنولوژی و راهکار‌های علمی روز فاصله چشمگیری داریم.

  سیاوش پور با بیان اینکه هنوز در حفظ و حراست از عرصه‌های جنگلی به دنبال نیروی انسانی هستیم تاکید کرد: باید به دور از راهکارهای قدیمی در حفظ و حراست از عرصه‌های جنگلی از تکنولوژی روز که تاثیرات به سزایی دارند استفاده کنیم.

  وی با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی در حفظ و حراست از اراضی جنگلی خاطرنشان کرد: باید با فرهنگ سازی و بیان ارزش های جنگل در جامعه کاری کنیم تا مردم خود به حفظ و حراست از جنگل و منابع ملی روی‌آورند.

  رئیس کل دادگستری استان گیلان با تاکید بر اینکه اگر کسی متعهد و دلسوز باشد با کمترین امکانات بزرگترین موفقیت‌ها را به وجود می‌آورد بیان کرد: این امر به خوبی در دوران ۸ سال دفاع مقدس در میهن اسلامی ایران جلوه کرده‌ است.

  سیاوش پور با اشاره به گسترش توسعه پایدار در استان و با ابراز اینکه توسعه پایدار با تعامل و همکاری تمامی دستگاه ها در استان به مرحله ظهور می‌رسد تاکید کرد: اگر قرار است صنعت در استان رشد کند باید صنعت متناسب با اقلیم گیلان در استان وجود داشته باشد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9808

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *