×

رئیس سازمان صنعت و تجارت گیلان: ۴۷۰۰ میلیارد ریال به صنایع کوچک و متوسط گیلان اختصاص یافت

 • کد نوشته: 2476
 • ۱۳۹۵-۰۳-۲۴
 • 52 بازدید
 • ۰
 • علی منتظری درظهر ۲۲ خرداد، در بازدید از شهرک صنعتی املش و رودسر با بیان اینکه طرح‌ها و برنامه‌های خوبی در راستای توسعه صنعت و واحدهای صنایع کوچک و متوسط در دستور کار است اظهار داشت: بالغ بر ۳۰۰ واحد صنعتی در نواحی کوچک و متوسط برای دریافت این تسهیلات ثبت‌نام کرده‌اند. وی با اشاره به […]

  رئیس سازمان صنعت و تجارت گیلان: ۴۷۰۰ میلیارد ریال به صنایع کوچک و متوسط گیلان اختصاص یافت
 • علی منتظری درظهر ۲۲ خرداد، در بازدید از شهرک صنعتی املش و رودسر با بیان اینکه طرح‌ها و برنامه‌های خوبی در راستای توسعه صنعت و واحدهای صنایع کوچک و متوسط در دستور کار است اظهار داشت: بالغ بر ۳۰۰ واحد صنعتی در نواحی کوچک و متوسط برای دریافت این تسهیلات ثبت‌نام کرده‌اند.

  وی با اشاره به اینکه کارهای اجرایی واحدهای ثبت نام شده بعد از کارشناسی به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند افزود: از تمام واحدهای تولیدی و صنعتی در نواحی صنایع کوچک و متوسط برای گرفتن این تسهیلات دعوت به‌عمل می‌آید.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان استفاده از این تسهیلات را در روند توسعه واحدها مؤثر دانست و خاطرنشان کرد: به لطف خدا در سال جدید با این اقدامات شاهد شکوفایی واحدهای کوچک و متوسط در استان هستیم.

  منتظری با تأکید بر اینکه این سازمان برای واحدهای بزرگ نیز برنامه‌های خاص و ویژه ای در دستور کار دارد تصریح کرد: تمام واحدها می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند و پیگیری‌های لازم درباره این تسهیلات با در نظر گرفتن اولویت در مدت زمانی کوتاه به واحدها تعلق می‌گیرد.

  منبع: تسنیم

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=2476

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *