خانهاقتصادیرئیس سازمان چای...

رئیس سازمان چای کشور خبر داد: افزایش ۲۰ درصدی برداشت برگ سبز چای

رئیس سازمان چای کشور، از افزایش ۲۰ درصدی برداشت برگ سبز چای نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: طی یک ماه گذشته بالغ بر ۴۷ هزار تن برگ سبز چای برداشت شده است.

به گزارش گیل و دیلم ،حبیب جهانساز در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به آغاز فصل برداشت برگ سبز چای از اول اردیبهشت ماه، اظهار کرد: طی این مدت بالغ بر ۴۷ هزار و ۸۲۰ تن برگ سبز از باغات چای گیلان و مازندران برداشت شده است.

وی ۹۴ درصد برگ سبز برداشت شده را درجه یک و ۶ درصد را درجه دو دانست و افزود: ۴۴ هزار و ۹۱۳ تن درجه یک و ۲۹۰۸ تن درجه دو بوده است.

رئیس سازمان چای کشور، ارزش برگ سبز خریداری شده را ۶۶۰ میلیارد تومان دانست و تصریح کرد: تاکنون بالغ بر ۱۰ هزار و ۷۶۰ تن چای خشک تولید شده است.

جهانساز از فعالیت بالغ بر ۱۴۶ کارخانه تولید چای خبر داد و بیان کرد: اولین پرداخت معادل ۱۳۸ میلیارد تومان در وجه چایکاران پرداخت شده است.

وی از افزایش ۲۰ درصدی برداشت برگ سبز چای نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: توصیه ما به چایکاران چیدن برگ سبز کیفی تر برای تولید چای خشک با کیفیت است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

وکیل مهران سماک: دادگاه بدوی برای متهم به قتل موکلم حکم قتل عمد صادر کرد

وکیل انتخابی مهران سماک، یکی از جان باختگان بندر انزلی، از ارسال پرونده موکل خود به دیوان عالی کشور با اعتراض متهم خبر داد و تاکید کرد که فرمانده نیروی انتظامی بندر انزلی همچنان در بازداشت است. به گزارش گیل...

محمدصادق جوادی‌حصار، سخنگوی حزب اعتمادملی: احزاب نقشی در جامعه ندارند که بخواهند پاسخگوی وضع موجود باشند

محمدصادق جوادی‌حصار نوشت: واقعیت آن است که احزاب در جامعه ایران نقش برجسته‌ای ندارند، بنابراین پاسخگویی به وضع موجود هم بر عهده آنها نیست. افراد و گروه‌هایی باید پاسخگوی وضعیت کشور باشند که قدرت را در اختیار دارند. به گزارش...

اعتراض عباس عبدی به لغو جلو کشیدن ساعت؛ فکر می‌کنند تغییر ساعت و زندگی مردم در دست و اراده آنان است!

عباس عبدی نوشت: با لغو جلو کشیدن ساعت کل نظام زندگی و کار را به هم زدند. آنان گمان می‌کنند که تغییر ساعت و زندگی مردم در دست و اراده آنان است و هر کاری بخواهند می‌توانند انجام دهند....

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.