خانهسیاسیرئیس مجمع نمایندگان...

رئیس مجمع نمایندگان گیلان: شایسته سالاری جایگزین رفیق بازی‌ها در انتصابات شود

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر شایسته سالاری در انتصابات گفت: حمایت از افراد پاکدست که دلسوزانه برای مردم و انقلاب کار می کنند باید جایگزین رفیق بازی ها شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا احمدی سنگری پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه مسئولان باید قدر فرصت‌هایی که در اختیارشان گذاشته شده را به خوبی بدانند و آن را غنیمت بشمارند، اظهار کرد: عملکرد امروز ما زمینه ساز آبادانی یا خرابی آینده است لذا باید از همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم استفاده شود.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه مسئولان به جای غنیمت باید به فکر خدمت شبانه روزی به مردم باشند، تصریح کرد: خدمت به مردم به عنوان یکی از اصول انقلاب باید سرلوحه کار همه مسئولان نظام قرار گیرد تا به اهداف ترسیم شده برسیم.

وی با تاکید بر تقویت جبهه انقلاب بیان کرد: تقویت جبهه انقلاب از طریق خدمت بی شائبه به مردم به ویژه محرومان میسر است.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس هدف از ناآرامی‌های اخیر در کشور را بر هم زدن جو کشور و کشته سازی دانست و افزود: خوشبختانه بصیرت و هوشیاری و ولایتمداری مردم ایران مانع از به ثمر رسیدن نقشه‌های شوم دشمنان شد.

وی با تاکید بر شایسته سالاری در انتصابات بیان کرد: حمایت از افراد شایسته و پاکدست که دلسوزانه برای مردم و انقلاب کار می‌کنند باید جایگزین رفیق بازی‌ها شود.

احمدی با اشاره به اینکه دغدغه‌های حوزه درمان باید شناسایی و حل شود، گفت: توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در مناطق محروم و تجهیز بیمارستان‌های دولتی باید مورد توجه قرار گیرد.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.