×

رئیس کل بانک مرکزی : پیگری های مردم به حق است /پرداخت های یکی از تعاونی های کاسپین متوقف شده بود

 • کد نوشته: 9891
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۶
 • 65 بازدید
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از رکنا،ولی الله سیف در حاشیه ششمین همایش سیاست های پولی و چالش های بانکداری تولید در جمع خبرنگاران درباره وضعیت موسسه کاسپین گفت: اولین قدم این است که ازحساب های تعاونی ها در کاسپین رفع ابهام شود و سپس بر اساس مدل بانک مرکزی باید […]

  رئیس کل بانک مرکزی : پیگری های مردم به حق است /پرداخت های یکی از تعاونی های کاسپین متوقف شده بود
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از رکنا،ولی الله سیف در حاشیه ششمین همایش سیاست های پولی و چالش های بانکداری تولید در جمع خبرنگاران درباره وضعیت موسسه کاسپین گفت: اولین قدم این است که ازحساب های تعاونی ها در کاسپین رفع ابهام شود و سپس بر اساس مدل بانک مرکزی باید تک تک تعاونی ها خود را به هیات مدیره کاسپین که به تازگی شکل گرفته معرفی کنند تا با برنامه ریزی های موجود، تسویه حساب ها انجام شود.
  رییس کل بانک مرکزی در توضیح اینکه چرا پرداخت یکی از شعب به مشتریان متوقف شده بود؟ بیان داشت: از ۸ واحد تنها یکی از واحدها این وضعیت را داشت که آن هم متوقف و ادغام شد.
  سیف ادامه داد:‌ بقیه واحدهای تعاونی نیز باید برای ادغام مراجعه کنند و پیگیری های مردم در این زمینه به حق است، اما باید برای تحویل سپرده ها صبور باشند.
  وی در پاسخ به سوالی درباره عدم اجرای ابلاغیه بخشودگی جرایم تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان، گفت: در حال تدوین بخشنامه ای به سیستم بانکی هستیم و هفته آینده آن را ابلاغ خواهیم کرد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9891

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *