خانهاجتماعیرئیس کل دادگستری...

رئیس کل دادگستری گیلان: مطالبه گری، اعتراض و نقدهای بی طرفانه منجر به توسعه و پیشرفت می‌شود

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه مطالبه گری، اعتراض و نقدهای بی طرفانه منجر به توسعه و پیشرفت می‌شود، گفت: شیوه رسیدگی به پرونده افراد مطالبه گر با اغتشاشگران متفاوت است.

به گزارش گیل و دیلم، حجت‌الاسلام حمزه خلیلی در نشست هم اندیشی روحانیت، مطالبات مردمی و قوه قضائیه در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی گیلان، اظهار کرد: مطالبه گری، اعتراض و نقدهای بی طرفانه منجر به توسعه و پیشرفت می‌شود.

وی با اشاره به رسیدگی به پرونده‌های مسببان حوادث اخیر در گیلان افزود: شیوه رسیدگی به پرونده‌های افراد مطالبه گر و معترض با اغتشاش گران و آشوب طلبان و افراد برانداز تفاوت دارد.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه نباید نگاه تک بُعدی به حل مسائل شود، گفت: رفتارهای هیجانی و یا هدفمند افراد در حوادث اخیر باید مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.

حجت الاسلام خلیلی با اشاره به شکاف بین نسل‌ها در جامعه بیان کرد: پاسخگویی به شبهات و چالش‌های فکری افراد و نسل‌های مختلف مهم‌ترین مسئله این روزها تلقی می‌شود.

وی با اشاره به طرح گفتگوی تمدن‌ها از سوی خواص در گذشته افزود: سناریوی گفتگوی تمدن‌ها از پایه اشتباه بود و در این طرح نتیجه‌ای حاصل نشد.

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به ناترازی رشد علم و ترجمه علمی بیان کرد: رشد علم باید هم تراز با ترجمه علمی صورت گرفت.

حجت الاسلام خلیلی با اشاره به تئوری دولت و تمدن اضافه کرد: وجود انسان‌های ناهمانند و متفاوت در عالم سبب شده تا تئوری دولت و تمدن به نتیجه ختم نشود.

وی با اشاره به تسخیر فکری نسل‌ها توسط امپراطور رسانه‌ای دشمن افزود: موفقیت ایران اسلامی در تولید علم، دشمن را به لرزه انداخته است.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه بشر ذاتاً پیشرفت محور است، گفت: بسترسازی شکوفایی استعدادها برای رسیدن به پیشرفت ضرورت دارد.

حجت الاسلام خلیلی، آگاهی و بصیرت را لازمه جامعه امروز دانست و بیان کرد: جوانان و نوجوانان امروز تشنه بصیرت و آگاهی هستند مسئله‌ای که روی آن غفلت شده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.