×

رتبه نخست پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی بازکیاگوراب لاهیجان در گیلان/ابراهیم آذرپور موفق به کسب عنوان نخست جشنواره شد

 • کد نوشته: 9168
 • ۱۳۹۵-۱۰-۲۲
 • 237 بازدید
 • ۰
 • پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی دهستان بازکیاگوراب لاهیجان در پنجمین جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات گیلان رتبه نخست را کسب کرد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از فارس، پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی دهستان بازکیاگوراب در پنجمین جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات گیلان […]

  رتبه نخست پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی بازکیاگوراب لاهیجان در گیلان/ابراهیم آذرپور موفق به کسب عنوان نخست جشنواره شد
 • پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی دهستان بازکیاگوراب لاهیجان در پنجمین جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات گیلان رتبه نخست را کسب کرد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از فارس، پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی دهستان بازکیاگوراب در پنجمین جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات گیلان رتبه نخست را کسب کرد.

  مسؤول سازمان بسیج مساجد و محلات گیلان درباره کسب رتبه برتر پایگاه مقاومت بازکیاگوراب اظهار کرد: ۶۹ طرح از پایگاه‌های مقاومت بسیج مربوط به ۱۲حوزه و چهار ناحیه سپاه گیلان به دبیرخانه استانی پنجمین جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات گیلان ارسال شد.

  عزیز لطفی‌نژاد گفت: پنج طرح از طرح‌های ارائه شده پس از طی مراحل مختلف داوری در سطوح پایگاه، حوزه، ناحیه و استان به عنوان برتر انتخاب شدند که از این بین با ارزیابی شورای علمی سه طرح منتخب برای شرکت در جشنواره کشوری خلاقیت ‌ها و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات ارسال شدند.

  مسؤول سازمان بسیج مساجد و محلات گیلان با بیان اینکه جشنواره مذکور در ۱۸محور برگزار شد، افزود: ابراهیم آذرپور از پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی دهستان بازکیاگوراب حوزه شهید مطهری سپاه ناحیه لاهیجان با ارائه طرح و ایده ابتکاری «نرم افزار آندروید ۷۲ لاله از لاله‌زار سرخ گیلان» که در آن به شکل خلاقانه‌ای به معرفی سرداران شهید گیلان، مبارزه با تهاجم فرهنگی و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و روحیه انقلابی‌گری پرداخته شده، موفق به کسب رتبه نخست جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات استان شد.

  به گفته وی، مختار قربانی از پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی میکال حوزه شهدای دیلمان سپاه ناحیه سیاهکل با ارائه طرح «ترک اعتیاد معتادان محله» و پایگاه مقاومت بسیج خواهران حضرت ام‌البنین(س) جسیدان سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه با ارائه طرح ابتکاری خود به ترتیب مقام‌های دوم و سوم پنجمین جشنواره خلاقیت ‌و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات استان گیلان را کسب کردند.

  مسؤول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان با تأکید بر نقش قابل توجه پایگاه‌های مقاومت در توسعه استان و کشور، خاطرنشان کرد: بیش از ۴٠ هزار پایگاه مقاومت بسیج در کشور فعال بوده و وجود ظرفیت عظیم نیروی انسانی متدین و متخصص در این پایگاه‌ها قادر به ایجاد تحولی شگرف در حوزه تولید علم، تحقق اقتصاد مقاومتی و فرهنگ‌سازی دینی خواهد بود.

  وی یادآور شد: رتبه‌های نخست تا سوم جشنواره استانی برای شرکت در پنجمین جشنواره خلاقیت‌ها ‌و ابتکارات سازمان بسیج مساجد و محلات کشور در تهران ارسال می‌شود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9168

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *