×

رحمتی- سیدجلال؛ درگیری دوستان صمیمی

 • کد نوشته: 11298
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۴
 • 121 بازدید
 • ۰
 • سوت پایان دربی ۸۴ در آستانه نواختن بود تا فوتبال ایران یکی از حساس ترین و مهیج ترین دربی های خود را پشت سر بگذارد اما درگیری سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی ۵ دقیقه پایانی را تحت تاثیر خود قرار داد. دو سید فوتبال ایران که سال‌ها در تیم ملی و باشگاه‌هایی مثل سپاهان با […]

  رحمتی- سیدجلال؛ درگیری دوستان صمیمی
 • سوت پایان دربی ۸۴ در آستانه نواختن بود تا فوتبال ایران یکی از حساس ترین و مهیج ترین دربی های خود را پشت سر بگذارد اما درگیری سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی ۵ دقیقه پایانی را تحت تاثیر خود قرار داد. دو سید فوتبال ایران که سال‌ها در تیم ملی و باشگاه‌هایی مثل سپاهان با هم همبازی بوده‌اند، به دلیل شرایط خاص بازی درگیری شدیدی را در زمین با یکدیگر آغاز کردند و البته تا انتهای مسابقه ادامه دادند.
  این درگیری از مصدومیت رحمتی در دقایق پایانی آغاز شد که وقتی سیدجلال به تندی از او خواست روی پا بایستد با واکنش تند رحمتی همراه شد. این دو بعد از دریافت کارت زرد از هم فاصله گرفتند اما بعد از گل پرسپولیس رحمتی، سید را درون دروازه شارژ کرد تا با کارت زرد دوم اخراج بشود. او با صرف زمان زیاد از بازی بیرون رفت و در حالی که زیر پرتاب اشیا هواداران پرسپولیس قصد رفتن به تونل را داشت با سوت داور به سرعت به زمین بازگشت تا فتح دربی را جشن بگیرد. جالب اینکه کری او و سیدجلال باز هم ادامه داشت تا صحنه‌هایی نه چندان خوشایند در دربی ثبت شود. البته مشخصا هر دوی این بازیکنان تحت تاثیر فضای دربی قرار گرفته بودند والا چه کسی که نداند رحمتی و سیدجلال ارتباط خوبی با هم دارند.
  کاش این اتفاق هرگز رخ نداده بود.

   

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=11298

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *