×

روایت الیاس حضرتی از دلیل معرفی کاندیدای «پشتیبان» روحانی از سوی اصلاح‌طلبان/مطهری اصلاح‌طلب است اما…

 • کد نوشته: 8695
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۳
 • 127 بازدید
 • ۰
 • عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: دوستان اصولگرای ما می‌گویند که اصلاح‌طلبان در کنار روحانی کاندیدای دیگری دارند، آنها درحالی این سخن را می‌گویند که خودشان با بحران کاندیدا مواجهه هستند. الیاس حضرتی نماینده اصلاح طلب مجلس، در مورد زمزمه هایی مبنی بر گزینه های جایگزین اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ […]

  روایت الیاس حضرتی از دلیل معرفی کاندیدای «پشتیبان» روحانی از سوی اصلاح‌طلبان/مطهری اصلاح‌طلب است اما…
 • عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: دوستان اصولگرای ما می‌گویند که اصلاح‌طلبان در کنار روحانی کاندیدای دیگری دارند، آنها درحالی این سخن را می‌گویند که خودشان با بحران کاندیدا مواجهه هستند.

  الیاس حضرتی نماینده اصلاح طلب مجلس، در مورد زمزمه هایی مبنی بر گزینه های جایگزین اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ به خبرنگار خبرآنلاین گفت: اصلاح طلبان به عنوان یک گروه سیاسی انقلابی و ریشه دار با کسی تعارف ندارند. ما هم کاندیدا و هم برنامه برای اداره کشور داریم.

  وی اظهار داشت: دراین شرایط و این مقطع از زمان کاندیدای اصلی اصلاح طلبان آقای روحانی است و به غیر از آقای روحانی به فرد دیگری فکر نمی کنند، اگر هم زمانی صحبتی شود که کاندیدایی در کنار روحانی باشد هم با نظر مشورتی آقای روحانی و هم به جهت ایجاد امنیت بیشتر برای کاندیداتوری وی است والا کاندیدای اصلی اصلاح طلبان آقای روحانی است و لاغیر.

  حضرتی بیان کرد: البته دوستان اصولگرای ما بیشتر این بحث را مطرح می کنند و می گویند که اصلاح طلبان در کنار روحانی کاندیدای دیگر دارند آنهم در شرایطی که خودشان با بحران کاندیدا مواجهه هستند چون توانایی راه اندازی یک گفتمان را تا کنون پیدا نکرده اند و مرتب از این شاخه به آن شاخه می پرند.

  وی در مورد اینکه برخی معتقدند که مطرح شدن علی مطهری به عنوان کاندیدای احتمالی اصلاح طلبان به معنای این است که آنها در نهایت به سمت یک اصولگرا اقبال دارند و این به معنای نداشتن کاندیدای قوی اصلاح طلب در این جریان است، گفت: اصلاح طلبان اگر قرار باشد کاندیدایی را نه به عنوان رقیب بلکه به عنوان پشتوانه کاندیداتوری آقای روحانی مشخص کنند طبیعی است باید کسی باشد که مطمئن باشند رد صلاحیت نمی شود، امکان رای آوری و توانایی اداره حکومت را نیز دارد و در نهایت امکان کناره گیری اش نیز وجود داشته باشد یعنی بعد از اینکه مراحلی تمام شد به نفع آقای روحانی کنار برود.

  این نماینده اصلاح طلب مجلس تصریح کرد: اگر آقای مطهری اصولگرا است پس همه اصلاح طلبان اصولگرا هستند، ما آقای مطهری را اصلاح طلب کامل، واقعی و ریشه دار می دانیم، آقای مطهری از شخصیت های خوب و وزین هستند اما هنوز درمورد هیچ فردی بحث جدی مطرح نشده است و فقط برخی گمانه زنی های را مطرح می کنند.

  وی در مورد امکان دومرحله ای شدن انتخابات نیز گفت: ما فکر می کنیم انتخابات در مرحله اول با پیروزی قطعی آقای روحانی به پایان می رسد و اصلا به دومرحله ای شدن انتخابات فکر نمی کنیم، اصلاح طلبان نگرانی برای برگزاری انتخابات یا مشارکت مردم و رای آوری روحانی ندارند، فقط نگران کارشکنی ها و بهم زدن بازی توسط رقباء هستند چراکه رقبا ما هر وقت احساس می کنند نمی توانند رقابت کنند بازی را بهم می زنند/خبرانلاین

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8695

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *