×

رییس جمهوری پنج شنبه به گیلان سفر می کند

 • کد نوشته: 14165
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۸
 • 57 بازدید
 • ۰
 • استاندار گیلان گفت : رئیس جمهوری پنج شنبه دهم فروردین میمهان گیلانی ها است . به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ،دکتر نجفی عصر امروز گفت : با حضور ریاست محترم جمهوری در روز پنجشنبه ۱۵ طرح عمرانی، زیربنایی، بهداشتی، درمانی، مخابراتی، بندری، صنعتی و کشاورزی […]

  رییس جمهوری پنج شنبه به گیلان سفر می کند
 • استاندار گیلان گفت : رئیس جمهوری پنج شنبه دهم فروردین میمهان گیلانی ها است .

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ،دکتر نجفی عصر امروز گفت : با حضور ریاست محترم جمهوری در روز پنجشنبه ۱۵ طرح عمرانی، زیربنایی، بهداشتی، درمانی، مخابراتی، بندری، صنعتی و کشاورزی با ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه به بهره‌برداری می‌رسد.

  وی افزود : زیبایی این پروژ ها این است که از این تعداد، ۱۶۰۰ میلیارد تومان مربوط به بخش خصوصی است .

  وی با بیان اینکه در این سفر جمعی از وزراء و معاونین رئیس جمهوری، دکتر روحانی را همراه می‌کنند گفت : این پروژه‌ها یا بصورت حضوری توسط ریاست محترم جمهوری و یا به دلیل تعدد طرح ها به صورت ویدئو کنفرانس و با دستور ایشان و حضور وزرا در محل پروژ ها به بهره‌برداری می‌رسد.

  استاندار گیلان گفت : با بهره برداری از این طرح ها برای بیش از ۳هزار و ۶۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود و هزاران اشتغال غیر مستقیم نیز خواهد داشت.

  دکتر نجفی گفت :در آغاز سالی که از سوی رهبر معطم انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی ،تولید واشتغال نامگذاری شده است حضور ریاست محترم جمهور به گیلان به منظور بهره برداری از طرح های بزرگ و اثر گذار موجب تحرک بیشتر وتحول اساسی در این بخش ها خواهد بود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=14165

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *