×

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: حضور در دانشگاه‌های نسل سوم نیازمند تغییر فرهنگ سازمانی است

 • کد نوشته: 6375
 • ۱۳۹۵-۰۷-۱۳
 • 44 بازدید
 • ۰
 • رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: این دانشگاه علیرغم ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیاد در سال های پیش به خاطر مشکلات مالی دچار روزمرگی شده بود. رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در اولین جلسه نشست کارکنان حوزه روابط عمومی این دانشگاه با تاکید بر جایگاه و اهمیت روابط‌عمومی گفت: روابط عمومی نقش مهمی در اطلاع رسانی […]

  رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: حضور در دانشگاه‌های نسل سوم نیازمند تغییر فرهنگ سازمانی است
 • رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: این دانشگاه علیرغم ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیاد در سال های پیش به خاطر مشکلات مالی دچار روزمرگی شده بود.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در اولین جلسه نشست کارکنان حوزه روابط عمومی این دانشگاه با تاکید بر جایگاه و اهمیت روابط‌عمومی گفت: روابط عمومی نقش مهمی در اطلاع رسانی نقشه راه و برنامه های استراتژیک دانشگاه ایفا می‌کند.

  شاهرخ یوسف‌زاده چابک با اشاره به برگزاری جلسات متعدد شورای راهبردی دانشگاه طی ماه‌های اخیر، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان علی رغم ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیاد در سال‌های پیش به خاطر مشکلات مالی دچار روزمرگی شده بود و مهمترین مسئله برای مسئولان دانشگاه تامین منابع مالی بود.

  او افزود: در این راستا تصمیم گرفته شد تا تمام تلاش خود را برای پیدا کردن نقشه راه و طراحی مسیر مناسب به کار بندیم زیرا بدون داشتن نقشه راه به اهداف عالی دانشگاه که همانا ارتقای سلامت جامعه است، دست نخواهیم یافت.

  یوسف‌زاده چابک با تاکید بر این که تمام افراد در واحدهای تابعه دانشگاه باید از نقشه راه استراتژیک دانشگاه اطلاع داشته باشند، تصریح کرد: کارشناسان و رابطین روابط عمومی نقش مهمی در زمینه اطلاع رسانی ایفا می‌کنند به طوری که هر کارشناس روابط عمومی باید یک سفیر سلامت در حوزه فعالیت خود باشد.

  او خاطرنشان کرد: چشم انداز دانشگاه علوم پزشکی تا سال ۱۴۰۴ حضور در دانشگاه‌های نسل سوم است و استقرار این مهم متضمن تغییر فرهنگ سازمانی است. در این زمینه نقش روابط عمومی در ارتقای فرهنگ سازمانی نقش کلیدی است و برای ایجاد فرصت های مناسب و استفاده از افرد خلاق، نیاز به تلاش بیشتر و پایش فعالیت ها است.

  رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان اظهار امیدواری کرد با اطلاع رسانی مناسب و اجرای صحیح نقشه راه و برنامه استراتژیک دانشگاه به هدف نهایی که همانا ارتقای سلامت جامعه است، دست یابیم.

  منبع: ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6375

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *