×

رییس ستاد انتخابات گیلان: اجازه استفاده از امکانات عمومی و دولتی را برای تبلیغات نمی دهیم

 • کد نوشته: 12482
 • ۱۳۹۵-۱۲-۱۱
 • 116 بازدید
 • ۰
 • رئیس ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه انتظار مشارکت پرشور را در این دوره انتخابات از مردم عزیزمان داریم گفت: اجازه استفاده از امکانات عمومی و دولتی را برای تبلیغات نمی دهیم. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان محمد احمدی پور در گفتگو با خبرنگاران با […]

  رییس ستاد انتخابات گیلان: اجازه استفاده از امکانات عمومی و دولتی را برای تبلیغات نمی دهیم
 • رئیس ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه انتظار مشارکت پرشور را در این دوره انتخابات از مردم عزیزمان داریم گفت: اجازه استفاده از امکانات عمومی و دولتی را برای تبلیغات نمی دهیم.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان محمد احمدی پور در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات مهم در ابتدای سال آتی اظهار کرد: تاکنون ۵ جلسه ستاد انتخابات استان گیلان تشکیل شده است و مقدمات برگزاری انتخابات در ۱۶ شهرستان استان فراهم شده است.

  وی با بیان اینکه به طور مرتب با فرمانداران شهرستان در حال برگزاری جلسات کاری هستیم، افزود: هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی نیز تشکیل شده و آموزش نیروها تا رده بخشداران صورت گرفته است.

  ریییس ستاد انتخابات استان گیلان افزود: در کنار اجرای انتخابات با استفاده از همه امکانات سازمان های دولتی و مردم نهاد و با کمک همه دلسوزان نظام اسلامی بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری که شرکت همه آحاد در انتخابات را بعنوان یکی از نیازهای اساسی در این دوره اعلام فرمودند، ۱۶ برنامه برای جذب حداکثری مردم در انتخابات طراحی شده که انشاء الله در سطح شهر و روستا توسط بخش های مختلف اجرایی می شود.

  احمدی پور گفت: ما مجری انتخابات هستیم، مبنای کار ما هم قانون است و رای مردم هم حق الناس است از اینرو تمام تلاش ما این است که همه نه تنها دستگاه های دولتی بلکه سازمان هایی مربوط به قوای دیگرقانونمند عمل کنند .

  وی با بیان اینکه از جمله مسائلی که به شدت رصد میکنیم جلوگیری از هر گونه استفاده از امکانات دولتی وعمومی برای تبلیغات انتخابات است خاطر نشان کرد: هیچ دستگاهی قانونا نمی تواند از امکانات نظام برای تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود استفاده کند و حتما رصد لازم به صورت جدی صورت خواهد گرفت تا این امر صورت نپذیرد.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه توصیه اصلی ما همه همکاران رعایت امانت داری است، گفت: همانطور که در انتخابات مجلس دیدیم در دو حوزه رودسر و املش و فومن و شفت تفاوت آرا کمتر از ۱۴۰ رای بود که نشان از امانت داری مسئولان داشت، همین توصیه را برای ایندوره هم داریم و مطمئنا مردم هر چه در صندوق رای می ریزند همان شمارش خواهد شد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12482

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *