×

زلزله آذربایجان خسارتی در استان گیلان نداشته است

 • کد نوشته: 90423
 • ۱۴۰۲-۰۴-۱۳
 • 136 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: زلزله ۵.۷ ریشتری آذربایجان که در مناطقی از استان گیلان احساس شد خسارتی نداشته است. به گزارش گیل و دیلم ، امیر مرادی در گفتگویی با اشاره به جزئیات وقوع زلزله در گیلان، اظهار کرد: بر اساس گزارش لرزه نگاری، زلزله ۵.۷ ریشتری در دریای خزر و در مرز […]

  زلزله آذربایجان خسارتی در استان گیلان نداشته است
 • مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: زلزله ۵.۷ ریشتری آذربایجان که در مناطقی از استان گیلان احساس شد خسارتی نداشته است.

  به گزارش گیل و دیلم ، امیر مرادی در گفتگویی با اشاره به جزئیات وقوع زلزله در گیلان، اظهار کرد: بر اساس گزارش لرزه نگاری، زلزله ۵.۷ ریشتری در دریای خزر و در مرز بین ایران و جمهوری آذربایجان اتفاق افتاده است.

  وی از آماده باش همه دستگاه‌های خدمات رسان در مواقع بحران خبر داد و افزود: کشیک مدیریت بحران حتی در شب هم فعال شده است تا در صورت اتفاق احتمالی در صحنه باشد.

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به وقوع زلزله ۲.۲ ریشتری در اسالم تالش بیان کرد: مرکز اصلی زلزله در کشور همسایه گیلان (جمهوری آذربایجان) بوده و جای هیچ گونه نگرانی برای هم استانی‌های عزیز وجود ندارد.

  مرادی با اشاره به گزارش‌های دریافتی از فرمانداران تالش و آستارا از وضعیت این مناطق اضافه کرد: هیچ گونه خبری مبنی بر خسارت احتمالی در این شهرستان‌ها و سایر نقاط گیلان گزارش نشده است.

  وی با تاکید بر لزوم حفظ خونسردی در مواقع بحرانی، افزود: در شرایط بحران باید مهم‌تر از همه چیز آرامش و خونسردی خود را حفظ کنیم و دیگران را هم به آرامش دعوت کنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=90423

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *