×

زنم به همه گفته بود جوان مزاحم برادرش است

 • کد نوشته: 11406
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۶
 • 59 بازدید
 • ۰
 • پرونده مرد جوانی که در جریان سقوط مرگبار یکی از آشنایان خانوادگی‌اش از پشت بام دستگیر شده بود، برای اعلام نظر به دادگاه کیفری ارسال شد. دراین حادثه که ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه ۲۲ آبان امسال رخ داد، مرد جوانی از پشت بام طبقه پنجم ساختمانی درشرق تهران سقوط کرد و کشته شد. پس ازاعلام موضوع […]

  زنم به همه گفته بود جوان مزاحم برادرش است
 • پرونده مرد جوانی که در جریان سقوط مرگبار یکی از آشنایان خانوادگی‌اش از پشت بام دستگیر شده بود، برای اعلام نظر به دادگاه کیفری ارسال شد.

  دراین حادثه که ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه ۲۲ آبان امسال رخ داد، مرد جوانی از پشت بام طبقه پنجم ساختمانی درشرق تهران سقوط کرد و کشته شد. پس ازاعلام موضوع به پلیس و حضور تیم تحقیق در محل و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد مرد ۳۰ ساله، علیرضا نام داشته که پس ازسقوط به داخل بالکن طبقه اول جان باخته است. تیم تحقیق درادامه بررسی‌ها دریافت، علیرضا یکی از همشهری‌های صاحبخانه طبقه سوم به نام بهمن بوده وبه خانه آنها رفت وآمد داشته است. همسر بهمن درنخستین تحقیقات، شوهرش را عامل سقوط مرگبارمعرفی کرد و بدین ترتیب مرد جوان بازداشت شد. او زمانی که در مقابل بازپرس محسن مدیر روستا ایستاد، ضمن ابراز بی‌اطلاعی از موضوع گفت: شب که به خانه آمدم، دخترم از من خواست از سوپرمارکت نان بخرم. بعد از خرید وارد خانه شدم که ناگهان متوجه صدای مهیبی شدم و لحظاتی بعد همسایه طبقه اول به سراغم آمد و گفت که برادرزنم سقوط کرده است. علیرضا برادرزنم نبود. او مدتی بود که مزاحم همسرم شده بود و به خانه ما رفت و آمد داشت. چندین بار هم تهدید کرده بودم که دست از سر زن من بردارد اما او بی خیال نشد. همسرم به دروغ به همسایه‌ها گفته بود که علیرضا برادرش است درحالی که هیچ نسبتی باهم نداریم.در ادامه تحقیقات و کشف سرنخ‌هایی که نشان می‌داد بهمن در زمان حادثه در پشت بام بوده است بار دیگر تحقیقات از مرد جوان صورت گرفت و این بار او به بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت: شب حادثه برای برداشتن لاستیک به طبقه بالا رفتم که ناگهان متوجه شدم علیرضا در کنار کولر مخفی شده است. به سمتش رفتم و به او گفتم چرا دست از سر زن و بچه‌ام بر نمی‌داری که او عقب عقب رفت و از آنجا که پشت بام هیچ حصاری نداشت، تعادلش را از دست داد و پایین افتاد.در ادامه تحقیقات متهم جوان به بازسازی حادثه پرداخت. با تکمیل تحقیقات و با توجه به مستندات موجود در پرونده بازپرس جنایی برای او قرار منع تعقیب صادر کرد اما دادیار اظهار نظربرای متهم، اتهام قتل شبه عمد درنظر گرفت. با توجه به اختلاف نظر بازپرس جنایی و دادیار اظهار نظر، پرونده برای تعیین تکلیف به دادگاه کیفری ارجاع شد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=11406

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *