×

ساعت کاری ادارات از شنبه به حالت قبل بازمی‌گردد

 • کد نوشته: 92212
 • ۱۴۰۲-۰۶-۱۳
 • 50 بازدید
 • ۰
 • رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تغییر ساعت کاری ادارات در تابستان به علت مدیریت مصرف برق بود و از شنبه ۱۸ شهریور به حالت قبل بازمی‌گردد. به گزارش گیل و دیلم ، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری واستخدامی با اشاره به اتمام زمان اجرای مصوبه دولت مبنی بر تغییر ساعت کاری ادارات دولتی […]

  ساعت کاری ادارات از شنبه به حالت قبل بازمی‌گردد
 • رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تغییر ساعت کاری ادارات در تابستان به علت مدیریت مصرف برق بود و از شنبه ۱۸ شهریور به حالت قبل بازمی‌گردد.

  به گزارش گیل و دیلم ، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری واستخدامی با اشاره به اتمام زمان اجرای مصوبه دولت مبنی بر تغییر ساعت کاری ادارات دولتی گفت: تغییر ساعت کاری ادارات در تابستان به علت مدیریت مصرف برق بود که با همکاری همه کارکنان ادارات و ملت شریف ایران توانستیم فصل گرما را با پایداری بهتر انرژی پشت سر بگذاریم.

  وی افزود: با عبور از این شرایط ساعت کاری ادارات از شنبه هفته آینده به حالت قبل برمی‌گردد و براساس تصویب نامه هیئت وزیران در زمستان ۱۴۰۰ خواهد بود؛ بنابراین ساعت آغاز به کار ادارات و دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۷ تا ۹ صبح به شکل شناور شروع می‌شود.

  لطیفی خاطرنشان کرد: در خصوص ادارات واحد‌های استانی و شهرستانی ساعت شروع ۷ صبح خواهد بود. در واحد‌های نظامی، انتظامی و امنیتی ساعت شروع به کار ۶:۳۰ صبح و در واحد‌های صنعتی نیز ساعت شروع به کار ۷ صبح خواهد بود.

  رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: در خصوص دستگا‌ه‌های اجرایی ملی مستقر در تهران به واسطه شناور بودن ساعت شروع به کار از ۷ تا ۹ صبح کارمندانی که فرزندان دانش آموز داشته باشند، طبیعتاً مشکلی در این رابطه نخواهند داشت، اما در خصوص واحد‌های استانی و شهرستانی که ساعت کار آن‌ها ۷ صبح است، هم در مصوبه هیئت وزیران تاکید شده که بحث شناوری ساعت کاری بانوان به ویژه والدینی که کودکان کمتر از ۷ سال و مهدکودکی دارند، مساعدت در نظر گرفته شود و همچنین آیین نامه سال ۸۹ که در خصوص بحث دورکاری بانوان بود به قوت خود باقی است و دستگاه‌های اجرایی حتما باید مساعدت‌های لازم را داشته باشند.

  وی افزود: ضمنا ما بندی را در مصوبه هیئت وزیران داشتیم مبنی بر اینکه استانداران این اختیار را دارند که گرمی و سردی هوا و طول روز نسبت به جابجایی ساعت شروع کاری تا سقف یک ساعت را در استان داشته باشند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=92212

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *