×

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر: ساعت‌کار داروخانه‌ هلال‌احمر گیلان در نوروز اعلام شد+ جزئیات

 • کد نوشته: 87294
 • ۱۴۰۱-۱۲-۲۶
 • 62 بازدید
 • ۰
 • سخنگوی جمعیت هلال‌احمر از فعال بودن داروخانه‌های این جمعیت طی تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ در گیلان و سراسر کشور خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، وحید سلیمی‌ با بیان اینکه در روزهای تعطیل نوروز داروخانه‌های این جمعیت در ۳۴ شهر کشور در نوبت کاری صبح و عصر از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ […]

  سخنگوی جمعیت هلال‌احمر: ساعت‌کار داروخانه‌ هلال‌احمر گیلان در نوروز اعلام شد+ جزئیات
 • سخنگوی جمعیت هلال‌احمر از فعال بودن داروخانه‌های این جمعیت طی تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ در گیلان و سراسر کشور خبر داد.

  به گزارش گیل و دیلم ، وحید سلیمی‌ با بیان اینکه در روزهای تعطیل نوروز داروخانه‌های این جمعیت در ۳۴ شهر کشور در نوبت کاری صبح و عصر از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۱۸ باز خواهند بود، اظهار کرد: این داروخانه‌ها در روزهای غیرتعطیل فروردین ۱۴۰۲، به روال عادی خود همچون گذشته آماده خدمت‌رسانی به هموطنان هستند.

  وی در ادامه افزود: داروخانه مرکزی هلال‌احمر در تهران نیز در ایام تعطیلات نوروز از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ دایر خواهد بود و در روزهای غیرتعطیل ایام نوروز از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ ارائه خدمت خواهد کرد. همچنین داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) روزهای غیرتعطیل از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۳ فعال خواهد بود.

  سخنگوی جمعیت هلال‌احمر تصریح کرد: داروخانه مرکزی هلال‌احمر دوشنبه ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ به دلیل انبارگردانی تعطیل است و داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) نیز روز یکشنبه ۲۸ اسفند ماه (از ظهر) و روز دوشنبه ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ به دلیل انبارگردانی تعطیل خواهد بود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=87294

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *