خانهاجتماعیسخنگوی دانشگاه علوم...

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان: بستری های کرونایی گیلان به ۲۲ نفر رسید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته ۱۲ نفر در مراکز درمانی این استان بستری شدند، گفت: بستری های کرونایی گیلان به ۲۲ نفر رسیده است.

به گزارش گیل و دیلم ،فردین مهرابیان در گفتگویی با اشاره به آخرین وضعیت بیماران کرونایی در گیلان اظهار کرد: بستری‌های کرونایی گیلان به ۲۲ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته ۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان بستری شدند، افزود: وضعیت ۸ نفر از بیماران بدحال گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: ۱۰ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته برای دریافت خدمات ویژه‌تر به بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی گیلان منتقل شدند.

مهرابیان اضافه کرد: طی همین مدت نیز ۱۲ بیمار کرونایی پس از دریافت درمان بهبود یافته و با تشخیص پزشک معالج از مراکز درمانی گیلان مرخص شدند.

وی بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط شهروندان چون گذشته تاکید کرد و گفت: برای ریشه کن شدن شیوع این بیماری دستورالعمل‌های بهداشتی می‌بایست رعایت شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

قالیباف: روش فعلی اداره کشور و مدیریت آن غلط است | چگونه می‌خواهیم به آیندگان جواب دهیم که پول خود را به آتش می‌کشیم

رئیس مجلس گفت: با ابراز تأسف از اینکه ما مدیران سالی ۱۰۴ میلیارد دلار به قیمت سال ۱۴۰۰، ثروت را هدر می‌دهیم، گفت: منظور بد استفاده کردن ثروت نیست بلکه منظور این است که ثروت خود را از...

آیت‌الله علوی بروجردی: در قم احساس خطر می‌کنیم/وضعیت معیشتی مردم بحرانی است/ این زندگی سزاوار مردم ایران نیست/ خطای مسئولین به روحانیت ضربه می‌زند

آیت‌الله علوی بروجردی به شدت از وضعیت حکمرانی در کشور انتقاد کرد. آیت‌الله علوی بروجردی، استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم، ضمن انتقاد نسبت به گرانی کالاها، وضعیت معیشتی مردم، قیمت مسکن و اجاره بها و...

اینکه می‌گویند اکثر مردم قبل از انقلاب متدین‌تر بودند دروغ است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه الان در همه کشورها جز ایران کاپیتولاسیون وجود دارد، گفت: این کشف حجاب‌ها و سلبریتی‌سازی‌ها برای این است که می خواهند ما را به دوران قبل از انقلاب برگردانند. به گزارش گیل...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.