×

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد : بستری ۴۱ بیماری کرونایی در گیلان/ ۴ شهر در وضعیت زرد هستند

 • کد نوشته: 85362
 • ۱۴۰۱-۱۰-۲۴
 • 60 بازدید
 • ۰
 • سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۴۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت املش، رودبار، سیاهکل و شفت در وضعیت زرد (نسبتا) پرخطر قرار دارند. به گزارش گیل و دیلم ، فردین مهرابیان در گفتگویی با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان گیلان اظهار کرد: در […]

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد : بستری ۴۱ بیماری کرونایی در گیلان/ ۴ شهر در وضعیت زرد هستند
 • سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۴۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت املش، رودبار، سیاهکل و شفت در وضعیت زرد (نسبتا) پرخطر قرار دارند.

  به گزارش گیل و دیلم ، فردین مهرابیان در گفتگویی با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان گیلان اظهار کرد: در حال حاضر ۴۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان گیلان بستری هستند.

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزود: ۶ نفر از بیماران کرونایی بدحال هستند و برای دریافت خدمات درمانی ویژه‌تر به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال یافتند.

  وی با اشاره به بهبودی حال ۱۵ نفر از بیماران کرونایی بیان کرد: این افراد با صلاحدید پزشک از مراکز درمانی ترخیص می‌شوند.

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فصل زمستان اشاره و تصریح کرد: با توجه به سرمای هوا و شیوع انواع بیماری‌های ویروسی، باید ضمن رعایت دستورالعمل‌های تاکید شده از حضور افراد دارای علائم سرماخوردگی در جمع‌ها خودداری شود.

  مهرابیان با اشاره به شهرهای زرد کرونایی گیلان گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، شهرهای املش، رودبار، سیاهکل و شفت در وضعیت زرد (نسبتاً) پرخطر قرار دارند.

  وی با بیان اینکه هیچیک از شهرهای گیلان در وضعیت قرمز کرونایی نیست عنوان کرد: مابقی شهرستان‌های گیلان در وضعیت آبی قرار دارند

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=85362

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *