×

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ ترخیص ۷ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته در گیلان

 • کد نوشته: 86034
 • ۱۴۰۱-۱۱-۱۵
 • 60 بازدید
 • ۰
 • سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بهبودی و ترخیص ۷ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته از مراکز درمانی گیلان خبر داد و گفت: تعداد بستری های کرونایی گیلان ۲۸ نفر است. به گزارش گیل و دیلم ، فردین مهرابیان در گفتگویی، از بهبودی و ترخیص ۷ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته از مراکز […]

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ ترخیص ۷ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته در گیلان
 • سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بهبودی و ترخیص ۷ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته از مراکز درمانی گیلان خبر داد و گفت: تعداد بستری های کرونایی گیلان ۲۸ نفر است.

  به گزارش گیل و دیلم ، فردین مهرابیان در گفتگویی، از بهبودی و ترخیص ۷ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته از مراکز درمانی گیلان خبر داد و گفت: تعداد بستری‌های کرونایی گیلان مانند روزهای گذشته ۲۸ نفر است.

  وی با اشاره به اینکه ۸ بیمار مبتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های گیلان بستری شده‌اند، افزود: ۴ بیمار مبتلا به کرونا نیز در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی بستری هستند.

  دکتر فردین مهرابیان از بستری ۴ بیمار کرونایی در بخش‌های ICUدر این مدت خبر داد و افزود : ۷ بیمار کرونایی بهبود یافته هم در شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های گیلان مرخص شده‌اند.

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند کاهشی تدریجی آمار کرونا در گیلان، گفت: با زدن ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم، به زودی شاهد محو شدن این بیماری خواهیم بود

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86034

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *