خانهاجتماعیسخنگوی علوم پزشکی...

سخنگوی علوم پزشکی گیلان خبر داد : بستری ۱۴۹ بیمار مشکوک به کرونا در گیلان/ لزوم خودمراقبتی با ماسک

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، کل بیماران بستری با علائم کرونا در سطح بیمارستان های گیلان را ۱۴۹ نفر دانست و گفت: شهرهای زرد و نارنجی استان افزایش یافته است.

به گزارش گیل و دیلم ، دکتر فردین مهرابیان در گفت وگویی از بستری شدن ۳۹ بیمار جدید مشکوک به کرونا در استان گیلان طی شبانه روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: همچنین طی این مدت ۴۴ بیمار بهبود یافته مرخص شدند.

وی کل بیماران بستری با علائم کرونا در سطح بیمارستان های گیلان را ۱۴۹ نفر دانست و افزود: ۳۰ نفر در بخش آی.سی.یو بستری هستند و ۱۹ بیمار بدحال داریم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با اشاره به افزایش شهرهای زرد و نارنجی، خاطرنشان کرد: مردم مومن و روزه دار در شب های ماه رمضان و به ویژه لیالی قدر رعایت موازین بهداشتی را جهت حضور در تجمات مذهبی فراموش نکنند و حتما ماسک بزنند.

مهرابیان، همچنین از تداوم واکسیناسیون دزهای تکمیلی واکسن کرونا خبر داد و یادآور شد: کلیه مراکز خدمات جامع سلامت استان آماده تزریق واکسن کرونا هستند؛ البته همچنان توصیه بر خودمراقبتی است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

مسعود پزشکیان، نماینده تبریز: حاکمیت در بحث حجاب دخالت نکند

نماینده تبریز در مجلس گفت: اصولا حاکمیت نباید در بحث حجاب دخالت کند. در قرآن هم توصیه حجاب به زنان مومن و همسران رسول خداست. مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس در مورد لایحه عفاف و حجاب، گفت: رفتار انسان...

سیدحسن خمینی: ما «جمهوری اسلامی» هستیم؛ امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما «جمهوری اسلامی» هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به...

هشدار کوچکی نژاد نسبت به حذف ارز ٢٨۵٠٠ تومانی ؛ دوباره جهش قیمتی رخ می‌دهد | دو سال از عمر دولت گذشته نتیجه جراحی‌ها...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: معتقدم دولت نباید به این شکل با ارز بازی می‌کرد اما اگر حالا بخواهد ارز ترجیحی را قطع کند باید منتظر جهش قیمتی هم باشد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.