×

سردار اشترى در یادواره ۱۴۲ شهید بخش کومله: لبخند دشمن از روی فریبکاری است/قدرت دفاعی ایران یک قدرت برتر است/عربستان و استکبار پاسخی برای فاجعه منا ندارد

 • کد نوشته: 5463
 • ۱۳۹۵-۰۶-۱۸
 • 99 بازدید
 • ۰
 • سردار اشتری با بیان اینکه لبخند دشمن به مردم ایران از روی فریبکاری و حقه است، گفت: مردم ایران همیشه هوشیار هستند، طبق فرمایش مقام معظم رهبری هیچ‌وقت نباید به دشمن اعتماد کنیم. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در یادواره «سرداران، فرماندهان و ۱۴۲ شهید والامقام بخش […]

  سردار اشترى در یادواره ۱۴۲ شهید بخش کومله: لبخند دشمن از روی فریبکاری است/قدرت دفاعی ایران یک قدرت برتر است/عربستان و استکبار پاسخی برای فاجعه منا ندارد
 • سردار اشتری با بیان اینکه لبخند دشمن به مردم ایران از روی فریبکاری و حقه است، گفت: مردم ایران همیشه هوشیار هستند، طبق فرمایش مقام معظم رهبری هیچ‌وقت نباید به دشمن اعتماد کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در یادواره «سرداران، فرماندهان و ۱۴۲ شهید والامقام بخش کومله»، با اشاره به سالگرد فاجعه منا اظهار داشت: بیش از هفت هزار حاجی از سراسر جهان به دلیل بی‌کفایتی آل سعود در مناسک حج به شهادت رسیدند که حدود پانصد نفر از شهدا از ایران متعلق به ایران است.

  سردار حسین اشتری با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای منا، افزود: امریکا و استکبار جهانی و ایادی آن‌ها همچون عربستان پاسخی برای این اقدام وحشیانه خود ندارند ولی اگر در ایران کسی به دلیل اجرای حد قانونی و شرعی اعدام شود دم از حقوق بشر می‌زنند.

  وی بابیان اینکه لبخند دشمن به مردم ایران از روی فریبکاری و حقه است، گفت: مردم ایران همیشه هوشیار هستند، طبق فرمایش مقام معظم رهبری هیچ‌وقت نباید به دشمن اعتماد کنیم.

  فرمانده ناجا تأکید کرد: هر زمان که به فرمایشات امام خامنه‌ای توجه نکردیم ضرر کردیم و اگر فرمایشات رهبر معظم انقلاب به‌خوبی تبیین و اجرا شود آن‌وقت موفق خواهیم بود.

  سردار اشتری بابیان اینکه دشمن همچنان بر دشمنی خود علیه ایران پایدار است، تصریح کرد: دشمن استقامت، مستقل بودن ایران را برنمی‌تابد به همین دلیل کینه‌توزی می‌کند، مردم ایران نیز ثابت کردند در تمام شرایط پیرو ائمه اطهار، امام و رهبری هستند و دلیل این ادعا نیز شهدا می‌باشند.

  وی عنوان کرد: باید افتخار کنیم که در این مقطع زمان خدمتگزار مردم شریف ایران هستیم.

  فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به الگو گیری از مکتب شهدا، اظهار داشت: اگر به زندگی شخصی و اجتماعی شهیدانی نظیر سردار حسین املاکی و عبدالکریمی رجوع کنیم می‌توان ده‌ها کتاب را مکتوب کرد.

  سردار اشتری بابیان اینکه امنیت امروز ایران در منطقه بی‌دلیل و مثال‌زدنی است، افزود: امروز به برکت هدایت امام خامنه‌ای و ایثارگری و روحیه جهادی مردم، دشمن توان ایستادن در برابر ایران را ندارد.

  وی گفت: هر پایگاه بسیج در هرجای کشور خار چشم دشمنان اسلام و انقلاب و باعث دلگرمی مردم است و نیروی انتظامی نیز برای حفظ امنیت اجتماعی و در مرزهای کشور حافظ جان و مال مردم است.

  فرمانده ناجا با تأکید بر حفظ روحیه جهادی، گفت: هرجا که در کشور پیشرفت و توسعه به وجود آمد به دلیل وجود روحیه جهادی و انقلابی است.

  سردار اشتری افزود: امروز قدرت دفاعی ایران یک قدرت برتر است و دشمنان نیم توانند توطئه‌ای علیه ایران انجام دهند به دلیل این است که این قدرت دفاعی براثر روحیه جهادی ایجادشده است.

  وی بابیان اینکه ریشه تمام پیشرفت‌ها روحیه جهادی و انقلابی است، تصریح کرد: اگر دشمن با جنگ نرم این روحیه را از مردم ایران بگیرد پیروز است ولی قادر به انجام این کار نیست، البته ما نیز نباید غافل باشیم.

  فرمانده ناجا عفت زدایی در کشور را از اهداف دشمن دانست و عنوان کرد: اگر می‌خواهیم راه ایثارگران و شهدا را ادامه دهیم بهترین کار پیروی از ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5463

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *