×

سرمربی خیبر خرم آباد: در بندرانزلی با بازیکنان قدیمی ملوان بد رفتاری شد

 • کد نوشته: 7251
 • ۱۳۹۵-۰۸-۲۱
 • 119 بازدید
 • ۰
 • داوود حق دوست در کنفرانس خبری پس از بازی دوتیم ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد در مورد این بازی اظهار داشت: تیم ملوان از مجموعه بازیکنان جوان و خوبی تشکیل شده است و این پیروزی را به مردم بندرانزلی و همشهریان خودم تبریک می‌گویم. سرمربی خیبر خرم آباد با بیان اینکه این پیروزی را […]

  سرمربی خیبر خرم آباد: در بندرانزلی با بازیکنان قدیمی ملوان بد رفتاری شد
 • داوود حق دوست در کنفرانس خبری پس از بازی دوتیم ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد در مورد این بازی اظهار داشت: تیم ملوان از مجموعه بازیکنان جوان و خوبی تشکیل شده است و این پیروزی را به مردم بندرانزلی و همشهریان خودم تبریک می‌گویم.

  سرمربی خیبر خرم آباد با بیان اینکه این پیروزی را به تیم داوری هم تبریک می‌گویم گفت: داور در صحنه گل دوم ملوان تصمیمات جنجالی گرفت و در صحنه گل خطایی را اعلام کرد که بر روی آن بحث وجود دارد و باید کارشناسان در این مورد صحبت کنند.

  حق دوست با اشاره به اینکه میانگین سنی تیم خیبر ۲۲ سال است در مورد تصمیمات کمک داور بازی در هنگام گل دوم ملوان بیان کرد: هنگام گل دوم ملوان کمک داور بازی پرچم خود را بالا برد و این در صورتی است که در هنگام گل، کمک داور به سمت وسط زمین می‌رود.

  سرمربی خیبر با بیان اینکه مجموع میزان قرارداد بازیکنان خیبر ۲۲۰ میلیون تومان است در مورد پنالتی ملوان توضیح داد: در صحنه پنالتی بازیکن پای خود را در مقابل دفاع ما قرار داد و این چندمین بازی است که چنین اتفاقی برای تیم خیبر رخ می‌دهد.

  حق دوست با اشاره به اینکه بعضی از بازیکنان خیبر از باشگاه حقوق می‌گیرند و قرارداد خاصی ندارند در مورد رفتار با بازیکنان قدیمی ملوان اظهار داشت: من خودم انزلیچی هستم و در چند سال اخیر با بازیکنان بزرگ ملوان بدرفتاری شد و از بازیکنانی همانند پژمان نوری و مازیار زارع تجلیل نکردند.

  سرمربی تیم خیبر خرم آباد افزود: یک سری از افراد به جهت تامین شدن منافع خود در بندرانزلی دست به کارهایی زدند و بعضی از حرمت‌ها رعایت نشد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7251

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *