×

سرهنگ محمدپور: کولاک شدید در گردنه کوهین/ رانندگان زنجیر چرخ به همراه داشته باشند

 • کد نوشته: 11333
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۵
 • 72 بازدید
 • ۰
 • رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه کوهین ممنوعیت کامل تردد کلیه وسایل نقلیه به سمت قزوین تا اطلاع ثانوی اجرا می شود، گفت: رانندگان از هرگونه تردد تا مساعد شدن شرایط جوی بپرهیزند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سرهنگ حسین محمدپور اظهار کرد:در […]

  سرهنگ محمدپور: کولاک شدید در گردنه کوهین/ رانندگان زنجیر چرخ به همراه داشته باشند
 • رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه کوهین ممنوعیت کامل تردد کلیه وسایل نقلیه به سمت قزوین تا اطلاع ثانوی اجرا می شود، گفت: رانندگان از هرگونه تردد تا مساعد شدن شرایط جوی بپرهیزند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» سرهنگ حسین محمدپور اظهار کرد:در محدوده آستارا از آغچای تا تونل و همچنین از بهارستان بیش از ۵۰ سانتی متر برف باریده که تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

  وی با بیان اینکه بارش برف در ارتفاعات دیلمان، ماسوله، گردنه حیران، اسالم تالش و محور اسالم به خلخال ادامه دارد لذا تردد در این محورها با زنجیر چرخ امکان پذیر است،افزود:با توجه به بارش برف در ارتفاعات استان رانندگان هنگام تردد در مسیرهای برف گیر استان زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

  سرهنگ محمدپور با بیان اینکه به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه کوهین ممنوعیت کامل تردد کلیه وسایل نقلیه به سمت قزوین تا اطلاع ثانوی اجرا می شود،گفت:رانندگان از هرگونه تردد تا مساعد شدن شرایط جوی بپرهیزند.

  رئیس پلیس راه گیلان بیان کرد:با توجه به اینکه جاده هزار و چالوس مسدود است به همین دلیل خودروهای محور مذکور به سمت گیلان حرکت می کنند،در کوهین کلیه خودروهایی که مجهز به زنجیر چرخ نباشند، برگشت داده می شوند.

  وی تاکید کرد: به دلیل بارش برف در اکثر مناطق شهری استان گیلان، مطلوب است که رانندگان در هنگام تردد فاصله طولی مناسب را حفظ کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
  منبع: ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=11333

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *