خانهاجتماعیسرپرست اداره کل...

سرپرست اداره کل پست گیلان: نامه رسان ها به هیچ گیرنده ای پیامک نمی دهند/ فریب کلاهبرداران را نخورید

سرپرست اداره کل پست گیلان، با تاکید بر اینکه ماموران پست و نامه رسان‌ها برای هیچ گیرنده‌ای پیامک ارسال نمی کنند، یادآور شد: اخیرا پیامک های جعلی به نام ماموران پست برای شهروندان در سطح استان گیلان ارسال شده است.

به گزارش گیل و دیلم ، محمدحسین هوشنگی، با بیان اینکه اخیرا پیامک های جعلی به نام ماموران پست برای شهروندان در سطح استان گیلان ارسال شده است، اظهار کرد: شهروندان فریب پیامک‌هایی با مضمون اینکه «من مامور اداره پست هستم و برای شما ابلاغیه قضایی آورده ام» را نخورند.

وی افزود: در این پیامک‌ها افراد سودجو با اعلام اینکه «من به شهر آشنایی نداشتم و نتوانستم بسته شما را توزیع کنم» به شهروندان کد رهگیری می‌دهند تا با جلب اعتماد از آن‌ها اخاذی کنند.

سرپرست اداره کل پست گیلان در گفت وگوی خبری باران، با اشاره به اینکه ماموران اداره پست قبل از حضور در عملیات پستی آموزش‌های لازم میدانی و پستی را دیده اند و کاملا به مکان‌ها و مسیرها اشراف دارند، گفت: این پیامک‌ها جعلی است و مورد تایید اداره کل پست استان نیست.

هوشنگی با تکذیب این موضوع به شهروندان هشدار داد که فریب این پیامک‌ها را نخورند و به شماره تلفن‌های اعلام شده توسط مامورنماها اعتماد نکنند و ادامه داد: افرادسودجو حتی نرم افزاری را تحت عنوان «عدالت» جهت مراجعه شهروندان مطرح می‌کنند که این نرم افزار یک بدافزار بوده و شهروندان نباید وارد این نرم افزار شوند.

وی با تاکید بر اینکه ماموران پست و نامه رسان‌ها برای هیچ گیرنده‌ای پیامک ارسال نمی کنند، یادآور شد: ماموران پست پس از مراجعه به مکان مد نظر، اگر گیرنده بسته پستی حضور نداشته باشد برگه عدم حضور می‌زنند و گیرنده بسته پستی را به اداره پست دعوت می کنند و لذا هرگونه پیامک جعلی و فریب است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.