خانهاجتماعیسرپرست راهداری گیلان...

سرپرست راهداری گیلان خبر داد؛ ۵۴۲ راهدار در محورهای استان گیلان مستقر هستند

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: ۵۴۲ راهدار در قالب ۶۰ تیم در محورهای استان گیلان برای اجرای طرح زمستانه مستقر هستند.

به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ جاور صفاری پیش از ظهر سه شنبه در همایش آغاز رزمایش طرح زمستانه گیلان با اشاره به وجود سه گردنه برف گیر در استان اظهار کرد: گیلان به دلیل شرایط جغرافیایی و آب و هوایی از جمله استان‌های برف گیر کشور است.

وی از آمادگی پلیس راه گیلان در مقابله با بحران‌ها اشاره کرد و افزود: تمام امکانات و دستگاه‌ها برای برون رفت از بحران در فصل زمستان بسیج می‌شوند.

رئیس پلیس راه گیلان از اجرای طرح زمستانه برای مقابله و پیشگیری از بحران در استان خبر داد و اضافه کرد: اجرای طرح زمستانه آمادگی دستگاه‌ها را برای برون رفت از بحران برف دو چندان می‌کند.

سرهنگ صفاری با بیان اینکه تجربه محوری و تصمیم سازی درست برای مقابله با بحران اثرگذار است، ادامه داد: فرصت سازی از بحران به عنوان یک اصل پذیرفته باید مورد توجه همه دستگاه‌ها قرار گیرد.

آمادگی ۵۴۲ نیروی راهداری در طرح زمستانه

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان نیز در ادامه با اشاره به اینکه ۵۴۲ نیروی راهداری در قالب ۶۰ تیم برای پیشگیری از حوادث احتمالی در جاده‌های برفگیر استان مستقر شدند، اظهار کرد: از این تعداد ۵۷ تیم عملیاتی و سه تیم پشتیبانی است.

غلامعلی نیک فهم به فعالیت ۵۳ راهدارخانه ثابت و سیار در گیلان اشاره کرد و افزود: ۳۹۱ دستگاه ماشین برف روبی و سنگین در مدت اجرای طرح زمستانی آماده خدمات رسانی هستند.

وی همچنین تأکید کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان به تجهیز راهدارخانه‌ها به ماسه و نمک در زمان بارش برف و یخبندان اقدام کرده است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

حسینی، معاون رئیسی: در یک سال و نیم گذشته توفیقات قابل ملاحظه‌ای حاصل شده / بانیان وضع موجود فرافکنی می‌کنند؛ ضرورت دارد نیروهای انقلابی...

معاون رییس جمهور با بیان اینکه دولت مردمی بی وقفه در تلاش است تا مشکلات مردم و کشور کاهش یابد، گفت: بانیان وضع موجود با فراغ بال و با قیافه حق به جانب و ژست دفاع از مردم، فرافکنی...

وزارت کشور: دستور العمل برگزاری تجمعات قانونی تهیه شد / در مهرماه امسال همزمان با شروع اعتراضات، این دستورالعمل آماده ابلاغ نبود / دستورالعمل...

عبدالله مرادی مدیر کل امور سیاسی وزارت کشور با اعلام اینکه دستور العمل برگزاری تجمعات قانونی تهیه شده است، گفت که این دستورالعمل به زودی به دستگاهها ابلاغ می‌ شود. وی اضافه کرد: در این دستورالعمل باید مرجع صدور...

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ ترخیص ۷ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته در گیلان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بهبودی و ترخیص ۷ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته از مراکز درمانی گیلان خبر داد و گفت: تعداد بستری های کرونایی گیلان ۲۸ نفر است. به گزارش گیل و دیلم ، فردین مهرابیان...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.