خانهاجتماعیسرپرست هلال احمر...

سرپرست هلال احمر گیلان خبر داد: دریافت مجوز راه اندازی ۳ پایگاه جدید امداد و نجات بین شهری در گیلان

سرپرست هلال احمر گیلان از دریافت مجوز راه اندازی سه پایگاه جدید امداد و نجات بین شهری خبر داد و گفت: این پایگاه ها در سطح استان به صورت شبانه روزی و در طول سال فعالیت خواهند کرد.

به گزارش گیل و دیلم ،هادی سلیمی اظهار کرد: با توجه به وظایف ذاتی مجموعه هلال احمر، هدف از افزایش پایگاه های امداد و نجات، کاهش زمان حضور تیم های عملیاتی در مواقع بروز حوادث و کاهش آسیب‌پذیری هاست.

وی تصریح کرد: راه اندازی پایگاه امداد و نجات شالده شفت، کلید بر صومعه‌سرا و پونل رضوانشهر از اقدامات یک ماه گذشته بوده است.

سلیمی تاکید کرد: امیدواریم با افزایش احداث پایگاه های امداد و نجات، چتر امدادی را در سطح استان گسترده تر کرده تا خدمات مطلوب تری را به مردم شریف ارایه نماییم.

به گزارش گروه دریافت ایسنا، وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی پایگاه های مذکور بیش از ۱۹۰۰ مترمربع به فضای امدادی استان گیلان اضافه شده و امکانات لجستیکی به تعداد سه دستگاه آمبولانس، دو دستگاه خودروی ست نجات تیپ ۲ و یک فروند قایق “جیمینی” آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سخنگوی شورای شهر لاهیجان : با توجه به وجود بازار پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی در اولویت قرار گیرد

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، مهدی عاطف در جلسه شورای شهر گفت: پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی با توجه به قدیمی بودن منطقه و وجود بازار در اولویت نسبت...

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.